Žaliuzės – lengvas būdas kontroliuoti saulę

zaliuzes nuo saulesŠiais laikais zaliuzes nuo saules itin populiarios. Žmonės netruko pastebėti, kad toks apsisaugojimo nuo saulės būdas yra efektyvus ir teikia papildomos naudos. Be to, žaliuzės pastatui suteikia naują išvaizdą, kuri džiuginą akį. Perkant žaliuzes rinktis tikrai yra iš ko – galbūt jus domina jaukios vidinės, o gal gražios išorinės žaliuzės, kuriuos suteikia apsaugą nuo saulės ir vėjo pastato išorėje? Jeigu jūsų pastatas ir namai turi daug langų, stiklines duris ir sienas, tikrai vertėtų pagalvoti apie fasadines žaliuzes. Montuojamos išorėje jos gali net ir senam pastatui suteikti naujovišką išvaizdą ir padėti sutaupyti vėdinimo išlaidas.

Kodėl vertėtų įsirengti saulės kontrolės sistemą?

Žmogus iš prigimties yra gana lepi būtybė – per didelis kiekis saulės spindulių kenkia akims ir odai. Karščius mes taip pat sunkiai ištveriame – kai smogia jo banga, tampame nedarbingi ir irzlūs, nesusikaupiame ir negalime užmigti. Dėl šių priežasčių verta apsirūpinti tam tikrais patogumais. Šiuo atveju, kai norisi sulaikyti per langus ir sienas į biurą ar namus patenkantį karštį, tikrai verta įsidiegti saulės kontrolės sistemą. Ypač tai aktualu tiems, kurių pastatas ar namas turi daug langų ir stiklinių sienų. Saulės kontrolės sistema ir ventiliuojami fasadai ne tik padės susikurti vėsią, darbingą ir malonią aplinką pastate, bet ir sutaupyti, nes leis be jokių vėdinimo sistemų ir kondicionieriaus pagalbos pastate palaikyti iki 9 laipsnių vėsesnę temperatūrą. Be to, nepamirškime, kad saulė kenkia ne tik žmogui – ji blukina baldus, kilimus, sienas, odos apmušalus – tai dar viena priežastis, kodėl įsidiegti saulės kontrolės sistemą tikrai verta.

Ventiliacinėms angoms ir įrenginiams maskuoti

Įvairios angos ir plyšiai namų nepuošia. Tas pats ir su įvairiais technologinais įrenginiais – neretai jie stūkso nederėdami prie kiemo ir namo dizaino. Norintiems užtikrinti gerą namų ventiliaciją bei užmaskuoti ventiliacijos angas arba kitus įrenginius, puikiai tiks ventiliacines groteles. Jos dailiai užmaskuos ir padės susikurti tvarkingų naujoviškų namų įvaizdį. Patogios ventiliacines groteles su uzsklanda leis kontroliuoti oro patekimą iš lauko į namus.

Lamelės – dar daugiau galimybių

Išorinės žaliuzės paprastai vis dar siejasi su verslui skirtais komerciniais pastatais, tačiau šiuolaikinės saulės kontrolės sistemos dabar puikiai pritaikytos ir gyvenamiesiems namams. Pagrindinė saulės kontrolės sistemų detalės – lamelės, leidžia formuoti stogelius, galerijas bei kitus eksterjero dekoro elementus taip, kad jūsų pastatas virstų tikrai gražiu statiniu. Pasirinkę aliuminines lameles neapsiriksite. Tai protingas ir gudrus sprendimas, nes aliuminis – lengva, tvirta medžiaga, atspari korozijai, iš kurios pagal jūsų pageidavimus gali būti pagamintos pagaminamos kone bet kokio ilgio, juostelių pločio bei storio kokybiškos lameles.

Rinktis yra iš ko

Žaliuzės ir roletai nuo saules turi savų privalumų ir pliusų, pasižymi spalvų ir dizaino įvairovės gausa. Bet tie, kurie nori, kad zaliuzės nuo saulės būtų įrengtos pastato išorėje taip pat neliks nuvilti – galėsite rinktis iš įvairių tipų, dydžių, spalvų bei skirtingų lamelių formų saulės kontrolės sistemų asortimento. Be to, nors dažniausiai saulės kontrolės sistemos yra nejudamos ir tampa neatsiejama pastato dizaino dalimi, tačiau esant norui galima rinktis ir paslankią kontrolės sistemą arba nepaslankių ir paslankių lamelių derinį. Pastar1sias lengvai galėsite kontroliuoti tiek rankiniu, tiek automatiniu būdu.

Žaliuzių kainos

Kaina – svarbus kriterijus. Pirkdami tokį rimtą pirkinį, kaip fasadines zaliuzes nuo saulės, norime rasti geriausią kainos ir kokybės santykį. Tad reikėtų pasidairyti po internete esančias žaliuzes parduodančių įmonių interneto svetaines. Tiesa, čia tikslių kainų nerasite, kadangi ją lemia ir dydis ir pasirinkta medžiaga, ir kiekis bei kiti kriterijai. Tačiau galite rasti informacijos apie nuolaidas, be to interneto svetainėse nurodyti įmonių kontaktiniai duomenys leis susisiekti su gamintojais ir pasiklausti, kiek konkrečiai jums kainuos zaliuzes nuo saules.