Vyriški aksesuarai – pagrindinės klaidos ir kaip jų išvengti

Galbūt ne kartą buvote pagalvoję, kad tikri vyrai niekuomet nedėvi jokių papuošalų ar aksesuarų? Tačiau tokia nuomonė ir toks požiūris yra labai klaidingi. Jei į visą tai žvelgtumėte istoriškai, pastebėtumėte, kad anuomet kur kas labiau puošdavosi vyrai, savo išvaizdai skirdami gerokai daugiau dėmesio nei moterys. Todėl savo išvaizdos puoselėjimas ir įvaizdžio formavimas anaiptol negali būti priskiriamas tik moterims. Kaip bebūtų, minėtą mitą reikėtų išsklaidyti. Savo įvaizdžiu turėtų rūpintis tiek moterys, tiek ir vyrai. Taigi, jei iki šiol vadovavotės minėta nuomone, o dabar norėtumėte savo įpročius pakeisti, pateiksime jums keletą svarbių aspektų, kurie padės išvengti didelių klaidų.

  • pierre cardin piniginesVyrai, kurie įprastai nebūna linkę dėvėti įvairius papuošalus, galiausiai juos užsidėję dažniausiai ima jaustis labai nejaukiai. Ir tai yra labai lengvai pastebima aplinkinių. Jei jūs nepasitikėsite savimi, nes manysite, kad atrodote neįprastai ir prastai – vargu ar galėsite pasiekti norimą rezultatą. Todėl visų pirma turite suprasti, kad papildomos įvaizdžio detalės (tokios kaip apyrankės, žiedai ir kt.) turi sustiprinti pasitikėjimą savimi ir suteikti jums daugiau drąsos.
  • Taip pat nereikia pamiršti, kad patirties trūkumas gali įtakoti ir neteisingus sprendimus. Nemanykite, kad vienus ar kitus aksesuarus galite dėvėti bet kurioje vietoje ir bet kuriuo metu. Trumpiau tariant, kiekvienas aksesuaras yra savitas, todėl turėtų būti pritaikomas tik konkrečiose aplinkose. Pavyzdžiui, vargu ar odinė ir įvairiais metaliniais elementais puošta apyrankė tiks formalaus susitikimo metu.
  • Per daug aksesuarų taip pat nėra tinkamas pasirinkimas. Jei ant jūsų riešo bus ne tik pakankamai stambus laikrodis, tačiau ir daug papildomų apyrankių bei įvairių šiais laikais jaunimo pamėgtų virvelių, galite būti nesuprasti aplinkinių. Tai, kas per daug, yra nesveika, todėl jauskite ribas ir tuomet viskas turėtų būti paprasčiau.
  • Pasirinkite aksesuarus, kurie yra ne tik madingi, tačiau ir praktiški. Pavyzdžiui, odines pinigines turėtų naudoti kiekvienas save gerbiantis vyras – dar geriau, jei jos bus kokybiškos, madingos ir patvarios (puikus pavyzdys – Pierre Cardin pinigines). Taip pat nereikia pamiršti ir diržo, derančio prie kitų įvaizdžio detalių. Tačiau tuo apsiriboti nereikėtų – galite pagalvoti ir apie madingą laikrodį, sąsagas (jei dėvite marškinius), akinius nuo saulės ir rankinę.