Vientisas ar atskiras maudymosi kostiumėlis

maudymosi kostiumėliaiPro langą vis dažniau švystelėjantys saulės spinduliai pamažu skatina mintis apie vasarą ir atostogos. O kas dar labiau siejasi su šiais žodžiais jeigu ne maudymosi kostiumėlis. Užsukus į bet kurią specializuotą ar tiesiog maudymosi kostiumėliais prekiaujančią parduotuvę, truputį pasimetame nuo maudymosi kostiumėlių gausos ir pasirinkimo įvairovės. Ir prieš pradedant varginantį matavimosi ir rinkimosi procesą savęs paklausiame: vientiso ar atskiro maudymosi kostiumėlio norėčiau? Pamėginkime surasti abiejų variant pliusus ir minusus.

Pasirinkti vientisą maudymosi kostiumėlį visada yra paprasčiau ir greičiau. Jis paslepia figūros trūkumus: atsikišusį pilvuką, putlesnius šonus. Bet taip mėgindama paslėpti trūkumus, galite visai netyčia paslėpti ir privalumus. Argumentuosite, kad su vientisu maudymosi kostiumėliu jaučiatės laisvai, galite energingai judėti, drąsiai mėgautis bangomis nebijodama pamesti viršutinės dalies. Nepamirškite, kad tinkamai parinkto atskiro maudymosi kostiumėlio net ir norėdama nepamesite. O aktyviai leisti laiką paplūdimyje kur kas geriau su dviejų dalių kostiumėliu. Jis ne tik visiškai nevaržys judesių, bet su juo jausitės kur kas vėsiau. Neteks jaustis tarsi uždarytai saunoje su naro kostiumu. Beto dviejų dalių maudymosi kostiumėlį kur kas lengviau idealiai pritaikyti savo figūros tipui. Ar turėtumėte nedidelę krūtinę ir plačius klubus ar atvirkščiai, stambesnę viršutinę kūno dalį ir siauručius klubus.

Nepamirškite ir dar vieno svarbaus fakto – paplūdimyje visi mėgstame pasimėgauti  saulės voniomis. Vientisas maudymosi kostiumėlis tam nėra pats tinkamiausias. Net jeigu jis ir itin atviras, nes tokiu atveju jūsų prognozuojamas įdegis bus juostuotas, dėmėtas, lopuotas ir panašiai. Nelabai viliojančiai atrodo?

Dviejų dalių maudymosi kostiumėliai taip pat turi savo privalumų ir trūkumų. Dėl ne visada tvirtai besilaikančios liemenėlės kaltas neteisingai parinktas kostiumėlio dydis. Tai kur kas patogesnis variantas deginimuisi – dažniausiai petnešėles galima surišti kitu būdu arba visiškai nusegti. Kad galėtumėte turėti maksimaliai tolygų įdegį.

Taigi, kokį maudymosi kostiumėlį pasirinkti? Viskas priklauso nuo jūsų poreikių ir pomėgių. Svarbiausia tinkamas dydis ir gera savijauta. Na o jeigu jaučiatės puikiai tai ką bevilkėtumėte, atrodysite puikiai.