Vestuvių jubiliejai

vestuviu jubiliejai

Pirmajame straipsnyje apžvelgėme jubiliejus, kurie yra švenčiami per pirmus dešimt metų santuokoje. Visgi, ir vėliau sutuoktinių laukia visa gausybė džiugių jubiliejų, kuriuos verta paminėti ir tinkamai atšvęsti.

Po penkiolikos metų gyvenimo drauge, galėsite džiugiai švęsti krištolines arba kitaip dar vadinamas stiklines vestuves. Vestuvių planuotoja pasirūpins, kad į šventės dekorą įeitų patys gražiausi krištolo motyvai. Juk tai spindinti ir blizganti medžiaga, primenanti apie meilės ir pasitikėjimo vienas kitu grožį. Pagalvokite, kiek visko patyrėte per tuos penkiolika metų ir kaip padėjote vienas kitam tobulėti. Aišku, krištolas yra ir dūžtanti medžiaga, todėl nereikia pamiršti ir dar vieno dalyko – elgtis su savo mylimaisiais turite rūpestingai ir švelniai – neleiskite meilei išgaruoti dėl ne vietoj ir ne laiku pasakytų žodžių arba padarytų veiksmų. Būkite supratingi ir padėkite, kai jūsų to prašo. Negana to, krištolas simbolizuoja ir skaidrumą, kuris ir yra tyros meilės pagrindas. Dovanos krištolinėms vestuvėms taip pat turi būti susijusios su krištolu arba stiklu.

Kai būsite jau dvidešimt metų santuokoje, galėsite švęsti porcelianines vestuves. Šios vedybų metinės išsiskiria tuo, jog porceliano simbolika jums primena apie laimės trapumą – kad ją išlaikytumėte savo rankose, jums reikia ir toliau stengtis bei dar labiau mylėti. Praleidus tiek metų drauge, esame tikri, kad patyrėte tiek šalto, tiek karšto, tačiau tai nesutrukdė likti drauge ir mylėti vienas kitą. Taip turėtų būti ir toliau. Visgi, porcelianas yra laikoma labai gražia ir brangia medžiaga, tad jūs turite įvertinti tai, ką turite – nuoširdžiai supratę, kiek jau daug turite, galėsite kur kas linksmiau švęsti tokias sukaktuves, o jūsų artimieji jus apipils dovanomis ir gražiais palinkėjimais.

Sidabrinės vestuvės yra švenčiamos kuomet poroje išgyvenate jau 25 metus. Tai yra įspūdingas vedybų jubiliejus, kurio metu vedybų planuotoja pasirūpins, kad šventė būtų dekoruota sidabrinėmis girliandomis, gausiomis gėlių puokštėmis, sidabriniais šaukštais ir kitais sidabriniais motyvais. Tai jau pirmosios vedybų metinės, pavadintos brangiuoju metalu, vadinasi, kartu pragyvenę tiek metų jūs jau pasiekėte daug ir galite džiaugtis sukūrę nuostabią šeimą. O jūsų svečiai privalo atnešti dovanų, susijusių su sidabru. Tai gali būti papuošalai, virtuvės įrankiai ar kiti menkniekiai, pagaminti iš šio nuostabaus metalo.

Tuo tarpu, vyras žmonai gali padovanoti papuošalų iš sidabro, o didžiausias šios šventės akcentas – tai sidabrinis žiedas, kuris turi būti uždedamas ant piršto, esančio šalia to piršto, ant kurio yra užmautas vestuvinis žiedas. Tai labai graži tradicija, kurią tinkamai įamžinti gali profesionalus fotografas, sukursiantis jūsų sidabrinių vestuvių foto albumą. Juk tai puiki proga atšvęsti su draugais, įlįsti į dailią suknelę ir išsiruošti nuostabiai fotosesijai. Juk bus labai smagu po kelių metų ar netgi kelių mėnesių vartyti gautas nuotraukas ir dar kartą pasidžiaugti drauge su visais draugais ir giminaičiais.

Tai vestuvių metinės, kurios yra švenčiamos per pirmus dvidešimt penkerius metus gyvenant santuokoje. Kitoje straipsnio dalyje pristatysime ir likusius jubiliejus, kuriuos tikrai norėsite atšvęsti gyvendami tobuloje darnoje su savo antrąja puse.