Vaikai taip pat gali keliau lėktuvu

vaikaiDabar yra kur kas atviresni horizontai svetimiems kraštams. Kas seniau buvo neįmanom – šiandien jau ranka pasiekiama. Plačios galimybės atostogauti, mokytis ar gyventi užsienyje, skatina ne tik suaugusius, bet ir vaikus keliauti ir pasisemti kuo daugiau patirties svetur.
Atsiranda vis daugiau paauglių norinčių studijuoti užsienyje ar vaikų norinčių vasara gyventi pas gimines šiltuose kraštuose. Tėvams tai tikras galvos skausmas. Kaipgi aš išleisiu nepilnametį savo vaiką skristi per vandenyną? Šiomis dienomis tai nebe bėda. Kelionė su vaikais visada yra puiki proga pailsėti ar pasisvečiuoti svetur kartu, tačiau taip pat įvairios oro linijos teikia ir palydos paslaugą. Vaikas pasitinkamas oro uoste ir visą skrydį prižiūrimas, kol lėktuvui nusileidus jį pasiima įgaliotas asmuo ar globėjai. Saugu, paprasta ir tėveliams nereikia jaudintis dėl mažylio. Žinoma, įvairios oro linijų kompanijos turi įvairius amžiaus cenzus, kelerių metų vaikas ar paauglys gali vienas ar su palydovo paslauga naudotis pasirinktomis oro linijomis. Palydos paslaugos kaina priklauso nuo kelionės krypties ir trukmės. Taip pat skirtingos oro linijos teikia šią paslaugą atsižvelgiant į vaiko amžių. Vienos vaikus palydi nuo 5 iki 12 metų, kitos tik nuo 12 – 15 metų, tad šiomis paslaugomis ir jų įkainiais reikia pasidomėti ir užsisakyti iš anksto prieš skrydį. Tačiau kelionė su vaikais gali būti tokia pat turininga ir nuostabi, kaip ir keliaujant dviese. Išvykti ir susikurti pačius geriausius prisiminimus su šeima yra neįkainojama. Vaikus prie langų “prilibdo” tolstanti žemė, žmonės kaip skrudzeliukai ir panirimas į debesis. Kelionė su vaikais lėktuvu yra greita ir patogu. Keliaujant su pačiais mažiausiais būtina pasidomėti ar į bilieto kaina įtraukiama ir vežimėlio ar kūdikio krepšelio kainos.
Dabar su vaikais keliauti yra paprasta ir malonu. Taip pat ir vaikus išleisti nebėra taip baisu, kai oro linijos siūlo palydos paslaugą. Nebereikia nerimauti, jog vaikas pasiklys oro uoste ar neras savo daiktų, taip pat puiku ir tai, jog išleidžiant vaiką į kelionę pas artimus giminaičius nebūtina mesti visų darbų ar suplanuotų reikalų ir keliauti kartu – viskas kur kas paprasčiau