Unija: teikiame paskolas auto pirkimui ir turimos paskolos refinansavimui

paskolos auto pirkimuiAtsižvelgdamos į klientų poreikius, kredito unijos siūlo itin palankias automobilio paskolos sąlygas – teikiame paskolas auto pirkimui, naujos ir naudotos transporto priemonės įsigijimui, taip pat refinansuojame kitoje finansinėje institucijoje turimą automobilio paskolą. Beje, įsitvirtinusi nuomonė, kad kreditoriams svarbiausia suteikti paskolą, neatsižvelgiant į klientų galimybes skolintis, yra visiškai klaidinga. Priešingai, kredito unijos ragina – racionaliai įvertinkite savo finansinę situaciją, automobilio poreikį ir galimybę pasiskolintus pinigus grąžinti laiku, kreditoriaus numatytomis sąlygomis. Neapgalvotas ir skubotai priimtas sprendimas gali pridaryti gana daug žalos ir sukelti sunkiai sprendžiamų finansinių rūpesčių.

Kas yra paskola automobiliui ir kokios jos sąlygos?

Kredito unijų teikiamos vartojimo paskolos automobilio įsigijimui yra skirtos finansuoti kliento perkamo naujo ar naudoto automobilio kainą, taip pat, klientui pageidaujant, – refinansuoti turimą transporto priemonės paskolą kitoje finansinėje institucijoje. Paprastai paskolos suma siekia iki 35 000 eurų, o metinės paskolos palūkanos – nuo 6 proc. Paskolos terminas gali skirtis individualiu atveju, tačiau paprastai paskola išduodama iki 5 metų.

Įvertinkite savo galimybes skolintis

Jei galvojate apie automobilio pirkimą, visų pirma pasinaudokite virtualiomis skaičiuoklėmis, kad žinotumėte, kokią paskolą galite gauti ir kokias mėnesines įmokas turėsite mokėti. Primename, kad skaičiuoklės duomenys visuomet bus preliminarūs, o tikslius apskaičiavimus gausite tik pasikalbėję su kredito unijos vadybininkais ir pateikę jiems savo paraišką. Vis dėlto, skaičiuoklės padės susidaryti nuomonę, kokios vertės automobilį galite pirkti. Nesistenkite pranokti patys savęs ir nepirkite automobilio, jei už jį gražinamų pinigų suma gerokai viršys jūsų galimybes (nepamirškite, kad atidavę pinigus kreditoriui privalote turėti pakankamą kiekį pinigų kasdieniams buities poreikiams, savo ir savo šeimos gerovei). Be to, reikėtų įvertinti ir tai, ar reguliarus įmokų mokėjimas nesukels jums rūpesčių, pvz., ar greitu metu neplanuojate keisti darbo, o gal galvojate apie studijas ar keliones į užsienį, kurioms prireiks papildomų pajamų?

Ką daryti, jei nusprendėte skolintis?

Jei esate tikri savo galimybėmis skolintis, pasirinkite kredito uniją ir užpildykite paskolos užklausos duomenis, tuomet palaukite, kol su jumis susisieks paskolų vadybininkas, kad galėtumėte aptarti konkrečias paskolos sąlygas. Įvertinęs jūsų individualią finansinę būklę, vadybininkas pateiks atsakymą, ar paskola automobiliui gali būti išduota. Jei sulauksite teigiamo atsakymo, turėsite pasirašyti paskolos sutartį.