Teisingas biuro baldų pasirinkimas

Buhalterinės apskaitos paslaugos

Jei į biurą įėjęs klientas maloniai nustemba žvelgdamas į tvarkingą ir protingai sudėliotą biuro interjerą, akį traukia spalvų deriniai ir stilingos šiuolaikinės baldų formos, tuomet išties klientas teigiamai vertins įmonės įvaizdį ir bus linkęs bendradarbiauti labiau, nei kad su įmone, kuri apsivertusi popieriais, ant grindų matosi kavos dėmės, o sienos tarsi nutepliotos mažų vaikų. Tačiau biuras tai ne tik įmonės vizitinė kortelė, tačiau ir darbuotojų namai. Taip, biuras yra antri namai, nes čia, neskaitant viršvalandžių, darbuotojai praleidžia aštuonias valandas, t.y. trečdalį paros. Todėl itin svarbu, jog čia būtų ne tik stilinga, tačiau ir patogu. O patogumą suteikia biuro baldai. Tad žvelgdami į platų biuro baldų pasirinkimą https://www.b-a.eu/c1982/Profesionalaus-biuro-baldai turime sudėlioti mintis ir prioritetus, kas svarbu renkantis baldus, jog šie būtų patogūs, mieli, stilingi ir atitiktų įmonės viziją.

Svarbiausia – biuro kėdės

Ant kėdės praleidžiama daug laiko, tad jei darbuotojai jausis nepatogiai, pradės skaudėti nugarą ar tiesiog „atbuks“ kuri nors kūno dalis, tuomet siekiant pailsėti bus ilginamos kavos ir rūkymo pertraukėlės, bus ieškoma priežasčių atitrūkti nuo darbo kėdės ir nuveikti kažką, kas ne visuomet susiję su darbu. Todėl biuro kėdės – svarbiausios iš biuro baldų. Renkantis kėdes, svarbu, jog būtų kuo daugiau galimybių kiekvienam darbuotojui prisitaikyti kėdę prie savo kūno. Biuro kėdė turi būti reguliuojamo aukščio, taip pat turi reguliuotis atlošo atsilenkimas, ranktūrių prigludimas prie kėdės. Kėdės atlošas turi būti išlinkęs, kad lengvai priglustų prie nugaros linkio, o pats atlošas reguliuojamo aukščio.

Spintos tvarkai palaikyti

Tam, kad krūvos dokumentų nesimėtytų ant stalo, reikia pakankamai erdvės daiktams susidėti. Rašomojo stalo stalčiai skirti dažnai naudojamiems dokumentams ir daiktams, kurių prireikia nuolat. Tuo tarpu dokumentai, kurių prireikia rečiau, turi rasti savo vietą darbo spintose – spintos užima mažiau vietos nei stalo spintelės, juose daugiau telpa dokumentų, tad spintos biurui įsigijimas padeda įvesti tvarką biure.

Nepamirškite ir poilsio zonos

Gerai padirbėjus, galima pasimėgauti ir puodeliu kavos. Todėl kiekviename biure turėtų būti ir kampelis, kuriame išnyktų biuro baldai, o vietą užimtų poilsio baldai –sofa, fotelis, kavos stalelis, pietų stalas, galbūt televizorius, muzikinis centras ar akvariumas. Tokia aplinka leis atsipalaiduoti ir pasikrauti energijos naujiems darbams.

Konferencijų salė

Mažame biure, tuos pačius baldus biurui naudojame ir darbui, ir pietums, ir svečiams priimti. Tačiau didesniame biure, labai svarbu numatyti vietą ir svečiams. Konferencijų salė yra ne tiek prestižo reikalas kaip buvo anksčiau, o tiesiog verslo kasdienybė. Tačiau įrengiant konferencijų salę nereikėtų taupyti – jauki aplinka, žaluma, paveikslai, ne pigiai atrodantis stalas ir patogios kėdės –būtent tai kelia įmonės prestižą partnerių akyse.