Tailandietiško masažo privalumai

Tailandietiškas masažas apibūdinamas kaip rytietiška gydymo priemonė yra neatsiejama Tailando kultūros dalis. Šiuo populiariu visame pasaulyje masažu siūloma pasilepinti ir Lietuvos masažo salonuose. Augantį populiarumą lėmė eilė tailandietiško masažo privalumų, kurie gausiai vardijami reklaminiuose skelbimuose.

Kuo ypatingas tailandietiškas masažas?

Tailandietiški masažaiTailandietiškas masažas skirtas žmogaus kūno ir dvasios gydymui ir dažnai vadinamas seniausiu gydymo menu. Masažas atliekamas masažo meistrui naudojant ne tik savo rankas ir pirštus, bet ir alkūnes, kojas, kelius, žmogų masažuojant  iš šono, nugaros, priekio bei sėdint. Tailandietiškas masažas skiriasi nuo įprastų masažų tuo, jog jo metu naudojama ne tik fizinė, bet ir dvasinė jėga. Siekiant subalansuoti žmogaus energijas, naudojami tikslingai nukreiptas spaudimas ir jėga, energetinių taškų stimuliavimas. Tai ilgiausią istoriją turinti masažo rūšis, kurios pagrindu vystėsi daugelis kitų masažo krypčių.

Tailandietisko masažo privalumai >>

Kuo tailandietiškas masažas svarbus žmogaus sveikatai?

Tailandietiško masažo privalumų sąrašas tikrai įspūdingas. Vienas iš privalumų  yra tas, jog masažo poveikis gali grąžinti gerą sveikatą ir savijautą. Masažo metu, dėl naudojamos technikos ypatumų, pasiekiamas visiškas atsipalaidavimas, kas grąžina žmogui ramybę. Pastoviai praktikuojant šią masažo rūšį pagyjama nuo fizinių ligų, greitėja medžiagų apykaita. Didelis dėmesys telkiamas į paciento raumenų tonuso grąžinimą, sąnarių lankstumo atstatymą bei kitus veiksnius, svarbius jaunystės palaikymui. Po kelių masažo seansų žmogus tampa judresnis, lankstesnis, išsitiesina laikysena, kas užtikrina geresnį deguonies įsisavinimą organizme bei efektyvesnį neurovegetacinės sistemos veikimą.

Teigiama, kad tailandietiškas masažas pajėgus grąžinti stuburo ir sąnarių lankstumą, sumažinti įvairaus pobūdžio skausmus ir fizinius negalavimus bei sustiprinti imuninę sistemą. Savo grožio puoselėtojams tailandietiško masažo paslaugų teikėjai žada padėti panaikinti celiulitą, sumažinti kūno svorį bei pirmuosius senatvės požymius.

Dar vienas tailandietiško masažo privalumas  – jis pajėgus sudirgusiems, neramų gyvenimo etapą išgyvenantiems žmonėms susigrąžinti ramybę.

Tailandietiško masažo privalumų apžvalga rodo, kad ši masažo rūšis yra puiki sveikatos gerinimo ir išvaizdos puoselėjimo priemonė. Tačiau sveikatos specialistai perspėja, jog tailandietiško masažo negalima praktikuoti sergantiems virškinimo sistemos, širdies ligomis, padidėjus kraujospūdžiui, esant  osteoporozei, kaulų lūžiams ir kitiems sveikatos sutrikimams.