Sužadėtuvių žiedai: praktiniai patarimai perkant

sužadėtuvių žiedaiJei ketinate prisiekti amžinąją meilę, visų pirma jums bus reikalingas puošnus sužadėtuvių žiedas, simbolizuojantis jūsų atsidavimą. Tiesa, sužadėtuvių žiedai stebina savo pasirinkimo kriterijais, todėl išsirinkti visus jūsų lūkesčius atitinkantį papuošalą nėra taip lengva kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Be to, žiedelis turi ne tik dailiai spindėti, bet ir atitikti visus būsimos nuotakos lūkesčius. Pateikiame kelis laiko patikrintus patarimus, kurie padės priimti patį geriausią sprendimą.

Ruoškitės iš anksto!

Pirmiausia, neatidėliokite žiedo pirkimo dienos. Geriausia papuošalą rinktis likus 3–5 mėnesiams iki pasipiršimo akimirkos. Taip ne tik turėsite pakankamai laiko įvertinti atskirų papuošalų privalumus ir trūkumus, bet ir lengviau sutaupysite pageidaujamą sumą pinigų. Nepamirškite auksinės taisyklės – niekuomet nepirkite žiedo iš karto. Sužadėtuvių žiedai stebina savo dizaino subtilybėmis ir raštų unikalumu, tačiau vieną dieną dailiai atrodantis dirbinys kitą dieną gali atrodyti visai kitaip. Skirkite laiko apsisprendimui. Beje, nereikėtų bijoti užtrukti juvelyrikos salone. Daugelis pirkėjų mano, kad ilgas jų apsilankymas erzina pardavėjus, tačiau apie tai turėtumėte galvoti mažiausiai. Svarbiausia – atrasti visus būsimos nuotakos poreikius atitinkantį žiedelį, kurį mergina nešios ne vienerius metus.

Nebijokite individualumo!

Itin dažna klaida – bandymas kopijuoti pažįstamus ar atitikti naujausias mados tendencijas. Nepamirškite, kad žiedas turi išreikšti jūsų meilę ir norą visą gyvenimą praleisti dviese. Tai reiškia, kad jokie mados vėjo gūsiai negali (ir neturi!) lemti jūsų apsisprendimo. Be to, tai, kad žiedelis dailiai atrodo ant pažįstamos merginos rankos, dar nereiškia, kad tokio pačio dizaino gaminys tiks ir jūsų mylimajai. Jei norite padovanoti išskirtinio dizaino papuošalą ir esate tikri, kad šis žiedelis patiks būsimai nuotakai – nesvarstykite! Jei manote, kad mergina džiaugsis klasikinio dizaino dirbiniu, pirkite klasikinį papuošalą. Beje, dizaineriai tvirtina, kad klasikiniai sužadėtuvių žiedai yra ne tiks stilingas, bet ir praktiškas sprendimas – toks žiedas netrukdo kasdieniams darbams ir dera prie įvairaus stiliaus drabužių.

Svarbiausia – žiedo dydis!

Nepamirškite, kad jūsų išrinktas žiedelis turi idealiai tikti merginos pirštui, t. y. žiedas negali nei spausti, nei smukti. Žiedo dydį vertinkite atsakingai. Geriausia – paslapčiomis įlįsti į merginos papuošalų dėžutę ir pasiimti vieną nešiojamą žiedelį. Juvelyrai nustatys merginos piršto dydį ir padės išsirinkti mylimajai tinkantį papuošalą. Tiesa, nepamirškite, kad kairės ir dešinės rankos pirštų storiai skiriasi, todėl prieš pirkdami vieną ar kitą žiedą, pagalvokite, ant kurios rankos jis bus nešiojamas.