Stiliaus klaidos gimsta ne dėl pinigų trūkumo

stiliusŽvelgiant į aukštuomenės vakarėlių ar susibūrimų nuotraukas pavydžiai nužvelgi damas įmantriomis ir dailiomis suknelėmis? Pagalvoji, jog jei tu turėtum tiek pinigų irgi taip atrodytum? Neapsigauk, pinigai nėra viskas, svarbiausia stiliaus pojūtis ir sugebėjimas išvengti elementarių stiliaus klaidų. Daugybė jaunų stilisčių ar mados blogų rašytojų pripažįsta, jog geriausius savo aprangos derinukus susirenka dėvėtų drabužių parduotuvėse, išpardavimuose už kelis eurus arba ieško kur drabužiai internetu parduodami pigiau. Išvada – ne drabužio kaina lemia ar atrodysi gražiai ir sulauksi komplimentų. Tad šiame straipsnyje pasistengsiu pažvelgti į dažniausiai pasitaikančias stiliaus klaidas ir patarti kaip jų išvengti.

Baltos palaidinės
Klasikinė biuro apranga apibūdinama kaip balta palaidinė ir tamsios spalvos(juoda, mėlyna, pilka, ruda) kostiumėlis. Žinoma, tai nėra apribojimas ir įspraudimas į rėmus (dažniausiai), darbe galima vilkėti įvairius drabužius, svarbu jie būtų tvarkingi ir solidūs. Visgi baltos palaidinės nenukonkuruos niekas. Tačiau merginos jų labai nemėgsta, pasiteisindamos, jog reikia nuolat skalbti, jos greitai papilkėja ir pan. Neatsikalbinėk. Balta yra daug gražiau ir solidžiau nei pilka ar pelenų spalvos. Tad įsigyk kokybiškos medžiagos baltą palaidinę, plauk (nors ir kasdien) milteliais skirtais baltiems drabužiais (ir jokiu būdu neskalbk kartu juodų apatinių!), o kuomet pastebėsi pirmuosius pilkėjimo požymius nunešk į valyklą – ten paprastai palaidinės atgimsta. Beje, kad nereikėtų skalbti kasdien, po palaidine vilkėk baltus apatinius marškinukus ilgesnėmis rankovėmis, tuomet palaidinė neįsigers prakaitu ir ilgiau išliks gaivi.

Suknelės ilgis
Yra daugybė patarimų kaip pasirinkti sukneles pagal savo figūros tipą, kaip nepamiršti pažvelgti į medžiagos sudėtį ir rinktis tinkamą spalvą. www.mondego.lt pataria perkant sukneles internetu reikėtų nepamiršti ir suknelės ilgio, kuris tikrai yra nurodytas prie kiekvieno prekės aprašymo. Nors atrodytų keli centimetrai šen ar ten nieko nereiškia, tačiau iš tikro tai daro įtaką visai išvaizdai ir kaip keičia figūros proporcijas. Pagrindinė taisyklė, kurios verta paisyti nepaisant amžiaus – suknelės kraštas negali baigtis ties storiausia blauzdos vieta. Renkantis vidutinio ilgio suknelę ar sijoną reikia rinktis tokią, kuri būtų ne daugiau kaip 2 cm žemiau kelių. Tuomet visos figūros proporcijos bus išlaikytos. Kalbant apie šiuo metu mėgstamas ilgas sukneles, kurios beje, tinka ne tik vasarai, reikia, kad jos siektų padus. Dėvint batelius su aukštesne pakulne jos turi siekti puse batų kulniukų. Jokiais būdais suknelę negali būti trumpesnę nei iki čiurniukų, tuomet ji atrodo itin neskoningai.

Stilius priklauso nuo aplinkos    
Ar merginos, kurios į sporto varžybos ateina su vakariniu makiažu ir aukštakulniais bateliais neatrodo juokingai? O į vakarėlį klube ateinančios su sportiniais bateliais? Tai grubios klaidos, tačiau ir smulkesnių mūsų gyvenime netrūksta. Todėl žinok kur eini ir kokio stiliaus aprangą reikėtų vilkėti. Jei nesi tikra, pasitark su šventės organizatoriais ar draugėmis. Geriau paklausinėti, nei likti su vakarine suknia sportininkų suvažiavime. Žinoma, nujaučiant stilių, tačiau nenorint išsišokti galima rinktis universalius derinius, pavyzdžiui , tokia laikoma juoda maža suknelė, kurią  priderinus skirtingus aksesuarus galima paversti tiek gundančiu apdaru kokteilių vakarėliui, tiek lengva apranga vakarėliui klube, tiek elegantišku ir kukliu rūbu močiutės gimtadienyje.

Tinkamo dydžio, ilgio, iš kokybiškos medžiagos pasiūti drabužiai suderinti su tinkamais aksesuarais ir papuošalais kuria tavo stilių ir padeda išvengti elementarių klaidų. Visuomet galvok ne apie tai kaip atrodai, o ar tavo apranga tinkama vietai ar progai kur vyksti.