Skrydžiai į Romą: ką verta pamatyti amžinajame mieste

Skdyziai i Roma

Turbūt kiekvienas žinote, kas yra amžinasis miestas? Jūs esate visiškai teisūs – tai Italijos sostinė Roma! Tai miestas, kuris tikrąja to žodžio prasme, atima žadą ir priverčia mintimis persikelti į visiškai kitą erdvę. Tai vieta, į kurią kiekvienai metais plūsta milijonai turistų iš viso pasaulio, todėl visiškai nenuostabu, kad skrydžiai į Romą iš mūsų šalies yra vykdomi nuolatos ir reguliariai reisais. Taigi, jei ir jūs šiuo metu dairotės skrydžių į Romą, turbūt nekantraujate, kol galėsite pamatyti šį Italijos miestą? Jei taip, tuomet pats metas sužinoti apie keletą turistinių vietų, kurias tiesiog privalu aplankyti, jei norite pajusti šio įspūdingo miesto dvasią.

  • Vatikanas. Tai valstybė valstybėje. Ji atskira valstybe pripažinta 1929 m. Tai yra mitais ir legendomis apipinta vieta – žinoma, nereikėtų pamiršti ir daugybės įvairių sąmokslo teorijų, kurios yra kuriamos neįsivaizduojamu greičiu. Kaip bebūtų, Vatikaną aplankyti yra verta kiekvienam turistui, kuris atvyksta į Romą. Juk Vatikane nuo seno buvo priimami labai svarbūs sprendimai, kurie galiausiai turėjo didelės įtakos ir visos Europos likimui.
  • Šv. Petro bazilika. Tai yra dar viena vieta, kuriai verta skirti dėmesio lankant Romą. Ši bazilika yra visuotinai vadinama tikrų tikriausia katalikų šventove. Altorius, kuris yra Šv. Petro bazilikoje, yra išlikęs net nuo XVI a. Žinoma, ši bazilika yra įspūdingo grožio architektūrinis stebuklas – ką jau kalbėti apie 136 m. aukščio kupolą.
  • Trevi fontanas. Šis fontanas yra pastatytas šalia Kvirinalio rūmų. Jis visuomet buvo ir tebėra labiausiai pamėgtas turistų traukos centras Romoje. Fontano centre yra Neptūno statula, kurią supa du tritonai. Trevi fontanas yra pats didžiausias visoje Romoje – žinoma, taip pat ir žinomiausias. Jei aplankysite Trevi fontaną, nepamirškite per kairę petį savo dešine ranka nusigręžus nuo fontano į jį mesti monetą – taip padarius, į Romą sugrįšite dar ne kartą.
  • Romos Koliziejus. Jei lankotės Romoje, tiesiog negalite praleisti progos apsilankyti pačiame seniausiame pasaulyje amfiteatre, kuris neabejotinai yra ir didžiausias visoje Romoje. Jame vykdavo gladiatorių kovos.

Žinoma, turistinių objektų, kuriuos verta pamatyti Romoje, yra daugybė, todėl pasidomėkite, ką pataria patyrę keliautojai ir turizmo gidai.