Ruošiamės vasarai: koks apatinis trikotažas geriausiai pasiteisins?

apatinis trikotažasAtšilus orams neretai nusprendžiama atnaujinti savo garderobą. Neretai spintą papildo ne tik tam tikri nauji sijonai, švarkeliai, naujos suknelės ir palaidinės, bet taip pat ir naujas apatinis trikotažas. Šiltuoju metų laiku dažnai pasirenkami gana atviri drabužiai, todėl ir apatinis trikotažas turėtų būti kitoks nei žiemą. Taigi, kokiais apatiniais vertėtų papildyti savo spintą?

Besiūlės kelnaitės

Kai dėvimos labai aptemptos kelnės ar siauri sijonai, paprastai tikimasi, kad apatinės kelnaitės nebus pastebimos per drabužius. Taigi, besiūlės kelnaitės tikrai gali būti puikia pasirinkimo galimybe – jos neįsirėžia į kūną, todėl jūsų siluetas tikrai atrodys nepriekaištingai. Besiūlės kelnaitės gali būti įvairių spalvų ir modelių, todėl visada galėsite išsirinktitokias, kurios jums ne tik puikiai tiktų, bet ir patiktų.

Liemenėlės drabužiams atvira nugara

Palaidinės, megztiniai ir suknelės atvira nugara visada atrodo labai moteriškai, tačiau visada svarbu pagalvoti apie tai, kokia liemenėlė galėtų geriausiai pasiteisinti. Pasirinkimo galimybės tikrai nėra mažos: puikiu pasirinkimu gali būti silikoninės liemenėlės, kurios tiks A-D dydžio krūtinei, ir gali būti pagamintos vien tik iš silikono, arba taip pat ir iš medvilnės. Jei krūtinė yra gana nedidelė, puikiu pasirinkimu bus spenelių lipdukai, kurie leis jaustis patogiai kiekvienoje situacijoje, kada dėvimi atviri drabužiai.

Liemenėlės atvira nugara ir liemenėlės transformeriai

Nors kartais yra manoma, kad tokios liemenėlės tinka drabužiams atvira nugara, tačiau tai nėra tiesa. Permatoma nugara nėra nematoma nugara, todėl tokias liemenėles rinkitės tuomet, kada dėvite gana permatomus drabužius, tačiau ne tokius, kurių nugara yra nuoga. Liemenėlės permatoma nugara juosta paprastai yra žemiau nei įprasta liemenėlės juosta, tad galima rinktis atviresnius drabužius. Tuo atveju, jei suknelės ar palaidinės nugara yra tik iki pusės atvira, puikiai pasitarnaus ir liemenėlės transformeris, kuris užsegimą nukreips žemiau.

Taigi, kai eisite apsipirkti, nepamirškite, kad šiltuoju metų laiku bus reikalingas kitoks apatinis trikotažas, kuris tiks prie dėvimų drabužių ir leis jaustis tikrai patogiai. Pasirūpinkite, kad apatinis trikotažas nebūtų pastebimas, ir šiandien įvairių sprendimų rasite tikrai nemažai.