Proginių suknelių gudrybės

progines-suknelesKuomet į rutinos apsuptą gyvenimą pasibeldžia konkreti šventė – daugelis mūsų džiaugiasi, ypač moterys, kad atsirado galimybė pasipuošti nuostabiomis suknelėmis. Proginės suknelės yra tas drabužis, kuriam skiriame labai daug finansų ir laiko nepaisant to, kad dažniausiai tenka užsidėti vos kelis kartus per gyvenimą. Tiesa, būtent ypatingos progos lemia, kad žmonės taip vertina pasirinkimą. Būtent tinkamai pasirinktas drabužis gali padėti kiekvienai Pelenei pavirsti princese, o mažos smulkmenos tik dar labiau padidina estetikos įspūdį.

  1. Jei norite, kad jūsų krūtinė vizualiai atrodytų didesnė – pasirinkite suknelę, kurios viršutinė dalis yra raštuota arba papuošta įvairiausiais raukinukais.
  2. Visos puikiai žinome, kad juodos proginės suknelės lieknina. Tačiau ar žinojote, kad baltos spalvos drabužiai vizualiai žmogų padaro stambesniu?
  3. Jei prie proginės suknelės planuojate dėvėti atviras basutes ar batelius – jokiu būdu nedėvėkite pėdkelnių. Pastarosios nerekomenduotinos ir tokiu atveju jei pasirinkti suknelė yra atvirais pečiais. Pėdkelnių pasirinkimas gali pasirodyti neskoningumo ženklas.
  4. Labai aukštos merginos turėtų vengti suknelių, kurios yra iki kelių.
  5. Vizualiai liemuo atrodys kur kas lieknesnis, jei jį apjuosite diržu. Rekomenduojame pasirinkti kuo platesnį variantą. Tokiu atveju „bitės“ liemuo bus išgaunamas nesunkiai.
  6. Vasaros metu nebijokite dėvėti kuo margesnės suknelės. Kai kurios moterys mano, kad labai spalvingos joms netinka, tačiau tai negali būti tiesa, nes gėlėtos proginės suknelės ant visų dailiosios lyties atstovių atrodo tikrai nuostabiai ir pasigėrėtinai.
  7. Būtinai suknelės medžiagą derinkite prie sezono. Žinoma, žiemos metu vakarėliai vyksta uždaroje patalpoje, tačiau vis tiek siūlome pasirinkti kiek storesnės medžiagos variantą.
  8. Svarbu susipažinti su proginių suknelių etiketu. Kiekviena šventė reikalauja konkretaus modelio. Daugeliu atveju prastas pasirinkimas gali garantuoti, kad paprasčiausiai nejaukiai pasijausite.
  9. Proginės suknelės turėtų būti perkamos internetu, kadangi ten galima rasti kur kas daugiau pasirinkimų už mažiausią kainą. Žinoma, kokybė nuo to visiškai nenukenčia.

Nepaisant to, kad proginės suknelės prireikia retai – rekomenduojame įsigyti universalų variantą, kuris visada kabėtų jūsų spintoje. Juk dažnai vakarėliai mus pasitinka nepasiruošusius, o įsigyti bet kokį drabužį vien dėl skubėjimo – prastas pasirinkimas.