Proginės suknelės pigiausiai – internete?

Ar artimiausiu metu bus kokia nors šventė, kuriai reikia gražiai apsirengti? Galbūt netrukus bus vieno iš jums svarbių žmonių gimtadienis, jubiliejus, o galbūt artėja gražiausia gyvenimo šventė – vestuvės ir jūs būsite pamergė? O gal dar geriau – jūs būsite nuotaka ir jums reikia pačios gražiausios, geriausiai jūsų būdą atitinkančios ir jūsų grožį išryškinančios proginės suknelės? Be abejo, norisi atrodyti kuo gražiau, tačiau kur rasti tokią proginę suknelę, kuri būtų ir ne tokia brangi? Pasižiūrėkime į galimus variantus:

  • Tai yra turbūt pats pigiausias variantas, kadangi skelbimuose dažniausiai būna „secondhand“ suknelės – tai reiškia, kad čia įsigysite jau bent vieną kartą nešiotą suknelę. Taip, galite rasti iš tiesų garsių firmų gaminių ir galbūt iš to nemažai išlošite, tačiau yra ir vienas „bet“ – jūs tiksliai nežinosite, ar ši suknelė yra tokia jau kokybiška ir ar galėsite ją nešioti ilgą laiką. Kitaip tariant, nėra jokios garantijos dėl ilgaamžiškumo. Be abejo, jeigu jums reikia trikotažinės suknelės vienai šventei, tai galbūt tai ir nėra taip svarbu – svarbiau, kad būtų gražu ir būtų patogu.
  • Specializuotos parduotuvės. Tai yra ko gero atvirkštinis variantas skelbimams – čia rasite taip pat nemažai pasirinkimo, tačiau reikia turėti omenyje, kad jums tai kainuos nemažus pinigus. Specializuotose parduotuvėse parduodamos proginės suknelės yra iš tiesų labai gražios ir tiesiog puikiai su jomis atrodysite, o jeigu reikės, galbūt siuvėjai galėsi pasiūti suknelę, skirtą būtent jums – pagal specialų užsakymą pagamintos proginės suknelės visuomet atrodo idealiai, tačiau tenka pripažinti, kad jos kainuoja nemažus pinigus.
  • Elektroninės parduotuvės. Dar vienas puikus variantas – rasti trikotažinę suknelę per internetines parduotuves. Yra nemažai tiek lietuviškų, tiek užsienietiškų parduotuvių, kurios gali jums pasiūlyti sukneles už visai nedidelę kainą. Negana to, jūs rasite ir gausybę firminių suknelių, kurios bus lygiai tokios pačios, kaip ir įprastose drabužių parduotuvėse, tačiau žymiai pigiau. Taip pat galėsite gauti nemokamą šių suknelių pristatymą į namus.