Prezervatyvai pigiau internetu: vienintelis protingas taupymo būdas!

prezervatyvai pigiauPraktiškumas (aišku, netampantis protu nesuvokiamu taupumu) – puiki savybė. Gerai „perkratę“ savo išlaidų suvestinę, pamatytumėte, jog neretai pinigus švaistome vėjais. Aišku, yra tokių dalykų, kurių atsisakymas gali atnešti kur kas didesnės žalos… Kontraceptikai – puikus pavyzdys. Tačiau ir šioje vietoje protingi pirkėjai geba rasti kokybišką prekę už priimtiną kainą: ir Jūs ieškokite reklamos „prezervatyvai pigiau“!

Nesvarbu, kokio stiprumo meilė Jus sieja su antrąja puse, Jums bet kokiu atveju tenka už tai susimokėti… Ir net nereikia brangių kvepalų ar įspūdingas sumas kainuojančių kailinių: pagalvokite, kokią sumą per metus išleidžiate pirkdami…prezervatyvus? Galima grubiai teigti, jog didžioji dalis porų mylisi maždaug 5 kartus per savaitę (galimi nuokrypiai į vieną ar kitą pusę – oficialia statistika nesiremiame) – gaunasi visai nemažai, ar ne? Jei esate praktiškas žmogus, tikriausiai norėtumėte sumažinti ir šią išlaidų grafos dalį, ar ne? Štai keli galimi variantai ir pasekmės Juos pasirinkus:

  • Riboti lytinio akto skaičių ar apskritai to atsisakyti(!)

Tai – vienas kvailiausių sprendimų, kurį galite priimti. Toks pasirinkimas gali įžiebti rimtą konfliktą su partneriu arba privesti prie išsiskyrimo. Tiesa, jei propaguojate neįpareigojančius vienkartinius santykius, apie šią galimybę galbūt reikėtų pamąstyti…

  • Mylėtis be apsaugų

Yra teigiančių, jog mylintis be prezervatyvo patiriami kur kas įspūdingesni potyriai. Tačiau turėkite galvoje, jog tokiu atveju kiekvieną kartą rizikuojate – tikimybė 1 iš 2…Pagalvokite, kaip išlaidos išaugs, jei tokio „taupymo“ pasėkoje užsimegs nauja gyvybė..?

  • Dalintis išlaidas apsaugos priemonėms per pusę

Šiais feminizmo laikais, kai moterys nori būti lygiavertės su vyrais, gal ir visai įmanomas variantas…Tačiau, sutikite, būtų keista girdėti poros pokalbį:“…vakar mokėjau aš, tai šiandien – tavo eilė.“

  • Ieškoti patrauklias kainas galinčių pasiūlyti prezervatyvų tiekėjų

Tikriausiai supratote, jog prieš tai pateikti taupymo būdai tebuvo noras Jus pralinksminti. Vienintelis logiškas – šis. Kam mokėti daugiau prekybos centre, jei internetinėse parduotuvėse prieinami kokybiški prezervatyvai pigiau? Gaunate žinomiausių ženklių prekę už patrauklią kainą patogesniu būdu nei įprastai.