Pigus skrajučių maketavimas ir gamyba

Skrajutės – tai reklaminė informacija spausdintų lapelių forma, paprastai dalijama renginiuose ir gatvėje arba platinama mėtant į pašto dėžutes. Tai puikus būdas pasiekti savo potencialius klientus, todėl daugelis įmonių ieško būdų kur jas pasigaminti ir žinoma, už kuo geresnę kainą. Ar galimas pigus skrajučių maketavimas ir gamyba, aiškinamės šiame straipsnyje.

Kokie būdai sutaupyti?

SkrajutėsKai reklamos biudžetas turi griežtus limitus išlaidoms, pigus skrajučių maketavimas ir gamyba, tampa aktualus. Skrajutes geriausiu kokybės/kainos santykiu greičiausiai įsigysite spaustuvėse, kurios užsiima ir kitų reklamos ar spaudos produktų leidyba. Dažniausiai sutaupoma spausdinant didelius kiekius spaudos produktų, nes daugumos  skrajutes gaminančių įmonių kainodara remiasi nuostata – „didesni kiekiai – mažesnė kaina“.

Skrajučių kaina >>

Pastaruoju metu  skrajučių maketavimas ir gamyba įgavo naujų bruožų, sparčiai tolinančių šį procesą nuo tradicinių spausdinimo būdų. Tradicinis skrajutės užsakymas spaustuvėje pereina į internetą. Įmonės sutinka vykdyti užsakymus internetu pigiau dėl keleto priežasčių. Pirmiausiai, tai daug patogiau, taupomas darbuotojų laikas apiforminant užsakymą bei greičiau sukuriamas ir suderinamas dizainas.

Maketavimo procesas

Viskas prasideda nuo idėjos, kuri derinama su klientu.  Klientas kreipiasi pateikdamas norimos paslaugos viziją.  Reikia nuspręsti, kokią žinutę skleis skrajutė ir kokiomis priemonėmis ta žinutė bus perteikiama. Priėmus šiuos sprendimus, daromas maketas – pasirenkamas skrajutės dydis, spalvos, šriftai, kuriamas tekstas.  Tekstai turi būti trumpi, įtaigūs, kviečiantys veikti. Taip pat verta padirbėti kuriant skrajučių antraštes. Siekiant sudominti skrajutės gavėją, reikia akcentuoti reklamuojamo objekto išskirtinumą, gaunamą naudą – nuolaidas, akcijas. Šiame etape reikia apsispręsti, kokią skrajučių formą pasirinkti, juk reklama turi išsiskirti iš kitų, kurios mums yra peršamos kasdien. Dažniausiai naudojami A4, A5, A6, 1/3 A4 skrajutės formatai.

Pigiau skrajučių maketavimas ir gamyba gali atsieiti ir tada, kai pasinaudojama įmonių siūlomais dizaino šablonais.  Kai maketas paruoštas spausdinimui, jis spaustuvei pateikiamas Adobe Illustrator faile.

Aptarėme būdus, kaip skrajutes galima sumaketuoti ir pasigaminti pigiau. Galima  kaupti užsakymus ir spausdinti didesnį kiekį arba naudotis virtualiomis įvairių spaudos įmonių paslaugomis ir internete užsakinėti reikiamus spaudos produktus pigiau.

http://www.reklamosforma.lt