Pigiausi kreditai dažniausiai imami ilgam laikui

pigiausi kreditaiFinansų ekspertai pastebi, kad paskolas ne visi grąžina taip lengvai kaip tikėjosi, o tam didžiulę įtaką daro būtent vartotojų nesidomėjimas skolinimosi sąlygomis. Pigiausi kreditai dabar išduodami ir nemokamai, tačiau besiskolinantys asmenys turėtų bent jau pasižiūrėti kokios sąlygos taikomos, nes mat nemokamai kreditas suteikiamas ne keliems metams, o vos mėnesiui ar trims. Vartojimo paskolos ieškantys asmenys pirmiausia turi įvertinti kreditoriaus nustatytą metinę palūkanų normą, kredito grąžinimo terminą bei mokamas mėnesio įmokas. Nuo šių trijų kriterijų ir priklauso ar kreditą grąžinti bus paprasta ar ne. Norintiems, kad skolos grąžinimas būtų kuo paprastesnis, būtina rinktis tokius pasiūlymus, kurie pabrėžia mažesnes mėnesio įmokas.

Kredito įmokos parodo ar jūs galėsite gauti paskolą ar ne. Jeigu nustatote tam tikrą sumą ir pasirenkate norimą kredito grąžinimo laikotarpį, tai pirmiausia atkreipkite dėmesį į nurodytą mėnesio įmoką. Ji parodys ar jūs galėsite gauti paskolą ar ne. Matote, jeigu naujos paskolos įmoka bus per daug didelė, tai kreditorius jums negalės išduoti paskolos, nes jūs būsite pažeidžiantys 40 procentų taisyklę. Ji numato, kad tas asmuo, kuris kredito įstaigoms per mėnesį sumoka daugiau nei 40 procentų gaunamų pajamų, naujų finansinių paslaugų nebegali gauti. Tad, jūsų pasirinkta paskolos suma ir terminas turi būti tokie, kurie nepriverstų mokėti per daug didelių mėnesio įmokų. Būtent mėnesio įmokos turėtų būti aktualiausios.

Tie, kurie pasirenka ilgesnį kredito grąžinimo laikotarpį, moka ir mažesnes įmokas, ir mažesnes palūkanas. Įprasta, kad kreditoriai nuleidžia palūkanas, jeigu asmuo pasirenka ilgesnį kredito grąžinimo laikotarpį. Tad, jeigu jums reikia pigiausių kreditų, tai nesidairykite į tuos trumpalaikius kreditus – ilgalaikės paskolos bus naudingesnės ir jas gauti bus paprasčiau. Tiesiog, skolinantis ilgesniam laikui, jūs nepažeistumėte tam tikrų reikalavimų, kurie nurodyti mokumo vertinimo nuostatuose.

Ypač svarbu pabrėžti, kad mokumo vertinimo nuostatai yra gana griežti, todėl norintys gauti kreditą kuo paprasčiau, pirmiausia turėtų juos išnagrinėti kuo atidžiau, jog būtų galima suprasti kaip tuos reikalavimus apeiti. Visos paskolos dabar išduodamos remiantis mokumo vertinimo nuostatais, tad būtinai jais pasidomėkite.