Paskolos be užstato

Greitieji kreditai Lietuvoje jau seniai nebėra naujiena. Jie yra labai plačiai reklamuojami. Reklamuojami televizijoje, radijuje, internete, mobiliųjų telefonų operatorių, šie kreditai labai greitai tapo kai kurių lietuvių vieninteliu išsigelbėjimu iš sunkių situacijų, kai pritrūksta pinigų. Šiuo krizės laikotarpiu dažnai prireikia mažos pinigų sumos tam, kad žmogus galėtų prisidėti pinigų iki atlyginimo.

Šios mažos paskolos gali būti teikiamos įvairiais būdais. Paskolos be užstato yra teikiamos tik tiems klientams, kurie registruojasi kreditus teikiančių kompanijų tinklapiuose pirmą kartą. Suteikiama paskola yra iki keleto šimtų litų, o po susitarto laikotarpio tereikia grąžinti pasiskolintą sumą pinigų. Nereikia mokėti jokių palūkanų. Greitosios paskolos be užstato suteikimas yra gan paprasta priemonė, greituosius kreditus teikiančioms kompanijoms prisivilioti potencialių klientų.

Paskolos be užstatoDažnai žmones nuo paskolos ėmimo atbaido ilgos registracijos, arba neaiški tinklapio sistema. Greitąsias paskolas teikiančios įmonės todėl ir teikia pirmas paskolas be užstato, kad žmogus paaukotų dalį savo laiko, kad užsiregistruoti sistemoje, nes jam suteikiama paskola bus be palūkanų. Čia tas pats kaip skolintis iš gero draugo, kuris nereikalauja jokių palūkanų. Na, o kai žmogui prisireiks paskolos antrąsyk ar netgi dar daugiau sykių, jis jau žinos, jog turi užsiregistravęs sąskaitą pas vieną ar kitą kreditus teikiančių įmonių tinklapių. Todėl jam beliks tik prisijungti prie aptarnavimo sistemos ir pateikti užklausą dėl pinigų.

Jeigu teiraujatės greitosios paskolos, turėtumėte žinoti, jog paskolos palūkanoms šio tipo paskoloms yra labai didelės. Geriau nevėluoti ir atiduoti paskolas laiku, nes delspinigiai yra skaičiuojami taip pat labai didelėmis sumomis. Apsvarstykite galimybes, gal tikrai geriau pasiskolinti iš draugo, negu vėliau kreditus teikiančioms kompanijoms atiduoti dvigubai ar net dar didesnes sumas, negu kad pasiskolinsite.

Tačiau paskolos be užstato internetu turi ir vieną esminį privalumą – jos dažnai yra suteikiamos su tiesiog nepakartojamomis akcijomis. Populiariausia ir išskirtiniausia akcija yra pirmos paskolos nemokamai suteikimas. Tai reiškia, kad jums nereikės mokėti palūkanų už pasiimtą paskolą, jei skolinsitės pirmą kartą. Bet čia paskolos be užstato suteikėjai neapsistoja – dabar teko matyti ir tokių akcijų, kurios leidžia grąžinti dar mažiau nei buvo pasiskolinta, taigi taip iš esmės jūs netgi gaunate pinigų skolindamiesi. Būtent tai ir padaro šias paskolas išskirtines ir jų siūlomos skolinimosi sąlygos yra kur kas geresnės nepaisant aukštesnių palūkanų. Tačiau kaip su visais dalykais, šias akcijas reikia mokėti išnaudoti.