Paskola bedarbiui – ar tai tikrai įmanoma?

Jūs netekote darbo? Jūsų asmeninės santaupos labai sparčiai senka? Nežinote, kaip galėtumėte pajudėti iš dabartinio taško? Turbūt svarstote ar kreditas bedarbiui galėtų pasitarnauti jūsų situacijoje. Kaip bebūtų, iki šiol pastebima, kad nemaža dalis žmonių mano, jog kreditoriai paskolas ir toliau dalina bene kiekvienam jų prašančiam fiziniam asmeniui. Akivaizdu, kad toks požiūris yra daugiau nei klaidingas. Jis taip pat yra ir žalingas bei finansiškai pavojingas. Tai reiškia, kad daugelis žmonių nemoka tinkamai valdyti savo asmeninių finansų. Ir tai yra labai didelė problema. Todėl jei jūs taip pat manėte, kad paskola bedarbiui gali būti suteikta bet kurioje kredito bendrovėje, turėtumėte suprasti, jog paskolos yra suteikiamos tik mokiems asmenims.

Trumpiau tariant, jei jūs norite gauti paskolą ir kreipiatės į kreditorius, jie vertins jūsų finansinę situaciją. Vartotojų mokumo vertinimo kriterijai yra labai aiškiai išdėstyti įstatymuose, todėl kiekvienas kreditorius privalo jais vadovautis. Kiekvienas kreditorius atsižvelgia į savo klientų gaunamas mėnesines oficialias pajamas, darbo stažą, šeimyninę padėtį, vaikų skaičių, turimų finansinių įsipareigojimų dydį, asmeninę kredito istoriją ir kt. Visa tai yra labai svarbūs duomenys, kurie labai tiesiogiai atspindi, kokia yra tikroji žmogaus finansinė padėtis. Kita vertus, visuomet yra ir papildomų niuansų, apie kuriuos gali žinoti tik pats vartotojas. Pavyzdžiui, kreditoriai negali matyti jūsų turimų neoficialių finansinių įsipareigojimų, o tai reiškia, kad žmogus turėtų elgtis labai atsakingai ir taip pat daug dėmesio skirti savo asmeninės finansinės situacijos vertinimui.

Kaip bebūtų, norint gauti paskolą, būtina turėti ir oficialias nuolatines pajamas, kurios užtikrintų, kad jūs galėsite sugrąžinti jums suteiktą paskolą. Todėl pirmiausia jūs turėtumėte rasti darbą ir naujoje darbovietėje dirbti nemažiau kaip keturis mėnesius. Tai yra minimalus darbo stažas, kurio prašo kreditoriai. Žinoma, dauguma kreditorių vertina kur kas ilgesnį laikotarpį, todėl palyginkite skirtingų kredito bendrovių taikomus pasiūlymus ir sąlygas. Taigi, jei jūs elgsitės atsakingai ir daugiau dėmesio skirsite savo asmeninės finansinės situacijos gerinimui, turėtumėte lengviau ir efektyviau atsistoti ant kojų.