Ofiso baldai pagal Feng šui

biuro baldai Ofiso baldai padeda darbui – tai įrodyta ir moksliškai ir praktiškai per šimtus metų. Seniai pastebta, kad geriau sekasi toms kompanijoms, kuriose darbuotojai jaučiai kaip namuose, bendrauja su kolektyvu, džiaugiasi kiekviena miela diena… Ne veltui tikras verslininkas privalo pasirūpinti teigiama aura darbo vietoje. O labai dažnai ją kuria biuro baldai: kuo tinkamesni pasirenkami, tuo daugiau teigiamos energijos yra biure. Tinkamas baldų išdėstymas gali garantuoti, jog teigiama aura ne tik padės atsipalaiduoti, tačiau tuo pačiu ir sukurs darbingą aplinką. Prisiminkime senovės kinų filosofiją ir pasinaudokime jų sukaupta tūkstantmete patirtimi.

Ofiso baldai pagal Feng šui turi būti išdėstyti tam tikru principu, kurį mes jums dabar ir atskleisime. Kuo mažiau smulkmenų biure – tuo lengviau susikaupti. Taigi, reikia įsigyti spintelių su uždaromis durelėmis, kuriose būtų galima laikyti bylas. Jų akivaizdumas neša neigiamą energiją, tad svarbu, kad jos nesimaišytų akyse.

Ofiso baldai, logiška, yra ir darbo stalai, tad pasistenkite jiems rasti tokią vietą, kuri būtų? kuo toliau nuo įėjimo. Šalia durų kaupiasi negatyvi aura, tad jos išvengsite labai paprastai: laikykitės reikiamo atstumo. Jei yra vienintelė laisva vieta – šalia įėjimo/išėjimo vietos, tuomet ant stalo būtinai pasistatykite gėlę. Kompiuterį rekomenduojama atsukti į pietų pusę. Taip skleisdamas savo energiją jis neužblokuos jūsų.

Ofiso baldai, jei yra galimybė, turėtų sudaryti tobulą ratą, tad nedėliokite jų tik kampuose. Pasistenkite išdėstyti taip, kad simbolika asocijuotųsi su žeme, visata.

Parinkite tinkamą apšvietimą: jie negali būti nei blausus, nei labai intensyvus. Ofiso baldai, naujai įrengtame biure, privalo būti nauji, kad neatneštų neigiamos energijos, kuri persiduos nuo anksčiau ją turėjusį šeimininką. Papuoškite biurą trikojų rupūžių statulėlėmis, kurios simbolizuoja sėkmę.

Taip sukurta ir apipavidalinta patalpa padės kurti darbingą atmosferą, kuri atsilieps ir verslo našumui. Lietuvoje kurti tokio pobūdžio patalpų aktyvizaciją populiaru jau kuris laikas, tad jei iki šiol to nepropagavote – būtinai išbandykite. Jei jūsų biurus yra namuose – privalote atskirti poilsio ir darbo erdvę. Kitaip disharmonija neleis jums pailsėti.