Nesvarbu kur skrendate – užsakant bilietus, pasirūpinkit saugumu

i kijevaKadangi šiais laikais skristi lėktuvu yra be galo pigu ir aišku – pigiau nei prieš dešimtmetį, daugelis lietuvių nepraleidžia progos susipažinti su kitų šalių kultūromis. Šiuo metu ypač pigiai apsieitumėte keliaudami į Rusiją ar Ukrainą. Skrydžiai į Kijevą ir į Maskvą dabar kainuoja vos nuo kelių dešimčių eurų. Tiesa, šios dvi šalys turi skirtingus įstatymus dėl vizų. Trumpai tariant, skrydžiai į Kijevą būtų daug paprastesni, nes dabar Ukraina yra palengvinusi naštą turistams. Štai, kelionės į Rusiją yra kiek sudėtingesnės, nes vizos galioja ne tiek jau ir ilgai. Kaip bebūtų, jeigu vizų klausimas jums neaktualus, tuomet reikėtų itin atidžiai ieškoti lėktuvų bilietų.

Kadangi šiais laikais viską galima užsakyti iš ten, kur yra prieiga prie interneto, tai ir lėktuvų bilietus užsakyti bus paprasta. Elektroninėje erdvėje skrydžių bilietus siūlo tiek oro linijos, tiek kelionių agentūros, tiek informaciniai kelionių tinklalapiai. Būtent pastarieji turėtų būti naršomi atsargiai. Gaila, tačiau yra tokių kelionių tinklalapių, kurie nėra skirti informacijos pateikimui – kai kurie skirti duomenų vagystėms. Trumpai tariant, jeigu jus domina skrydžiai į Kijevą ar į Maskvą, tuomet lėktuvų bilietus reikėtų užsakyti iš žinomų tinklapių ar skrydžių bendrovių. Jokiu būdu nenaršykite tokiuose, kurie turi nusiskundimų dėl duomenų vagysčių.

Turizmo sektoriuje apgavysčių pasitaiko itin dažnai, tačiau dėl to labai kalti yra patys turistai. Jie ieško pačių mažiausių kainų, nesuvokdami, jog viskas šiais laikais kainuoja. Blogiausia tai, kad kai kurie žmonės pasirenka tokius pasiūlymus, kuriuose kainos yra absurdiškai mažos. Tokie pasiūlymai yra skirti dėmesio atkreipimui. Galiausiai, per tokias svetaines bilietus perkantys žmonės dažniausiai pateikia savo banko kortelių duomenis sukčiams. Aišku, jie patys to neįtaria. Tad, jeigu ieškote pigiausių bilietų, pirmiausia įsitinkite, kad banko kortelių duomenis vedate saugų atsiskaitymą užtikrinančioje platformoje.

Norint apsisaugoti maksimaliai, bankai suteikia galimybę įvesti specialias apsaugos priemones. Tai yra įvairiausi kodai ar slapti klausimai. Užsakant lėktuvų bilietus, reikėtų pasirūpinti savo duomenų saugumu. Visai nesvarbu kur norite keliauti – į Kijevą, į Maskvą ar kažkokį kitą populiarų miestą – būtina pasirūpinti duomenų saugumu.