Nano danga – geriausia apsauga Jūsų automobiliui!

Nano dangaLietuvoje oras gana permainingas ir daugiau nei du trečdalius per metus tenka pergyventi dėl nuolatos pliaupiančio lietaus. Jeigu ne kartą kelionės metu teko sustoti, kadangi lietus trukdė matyti vaizdą esantį priekyje – tokiu atveju verta pagalvoti apie apsaugas, kurios gali padidinti Jūsų komfortabilią kelionę net kelis kartus bet kokiu oru. Nano danga – inovatyvus pasirinkimas visiems, kurie rūpinasi savo transporto priemone ir nori, kad keliavimas ja būtų ir saugus, ir patogus.

Nano danga yra puikus pasirinkimas ne tik lengvosioms transporto priemonėms, tačiau ir sunkvežimiams bei fūroms. Kai valytuvai nebespėja valyti – nereikia stoti į šalikelę, kadangi speciali danga suteikia galimybę puikiai matyti.

Ši danga pasižymi privalumais, kurie gali palengvinti tolimas keliones:

  1. Su danga matymas tampa kur kas geresnis net ir labai prastomis oro sąlygomis.
  2. Lietaus metu valytuvai tampa net visiškai nebereikalingi. Jeigu Jūsų valytuvai nuolatos labai lūžta ir perkate naujus, kad vėl galėtumėte matyti pro priekinį stiklą – tokiu atveju danga leidžia visiškai vengti valytuvų ant mašinos.
  3. Lietaus metu su danga matomumas yra geresnis net 60 %.
  4. Stiklas, kuris yra padengtas danga, taip pat yra kur kas atsparesnis purvui, nešvarumams ir šerkšnui, kuris taip pat gali apsunkinti matomumą.
  5. Su danga kur kas paprasčiau ir patogiau valyti stiklo paviršių, tad priežiūra bus paprastesnė.
  6. Didelis pliusas ir tai, kad kur kas paprasčiau nuvaikysite vabalus, kurie vasaros metu “puošia” priekinį mašinos stiklą.

Nano danga gali būti dengiamas ne tik priekinis stiklas, kaip daugelio daro, tačiau ir žibintai, kurie padengti specialia danga kur kas labiau švies ir tikslingiau atliks jiems paskirtą funkciją.

Speciali danga ant žibintų tarnaus net iki vienerių metų laiko, tad investicija yra ilgaamžė. Taip pat plastikiniai žibintai yra papildomai apsaugomi nuo visų neigiamų aplinkos veiksnių, tad kur kas ilgiau Jums sėkmingai tarnaus.