Moteriškų kombinezonų pasirinkimas ir derinimas

kombinezonai moterimsNet pats tobuliausias ant žurnalo viršelio besipuikuojantis rūbas atrodys kvailai, jei bus nepriderintas prie jį dėvinčiojo figūros ypatumų, vietos ir laiko. Kombinezonai moterims nėra išimtis. Jei viena juo pasipuošusi dailiosios lyties atstovė pasirodė “neskaniai” ar net juokingai, pačio rūbo “nurašyti” nereikia – šis tiesiog nebuvo tinkamai parinktas. Kiekviena su šiuo rūbu galime sužibėti bei pajusti jo patogumą, tereikia žinoti kelis niuansus šį perkant bei derinant prie įvaizdžio visumos.

Kombinezonai moterims – bene pats universaliausias rūbas, tačiau tai nereiškia, jog tas pats rūbas tiks kiekvienai ir visomis progomis. Svarbu atkreipti dėmesį į :

  • Metų laiką.

Stilingai atrodyti bei puikiai jaustis su kombinezonu galima tiek žiemą, tiek vasarą – užtenka pasirinkti tinkamą modelį bei medžiagą. Jaukūs bei šilti žieminiai kombinezonai moterims siuvami iš tokių audinių kaip vilna, džinsas, džersis. Jei, esant žemai temperatūrai, ketinama daugiau laiko praleisti lauke, rekomenduojama po kombinezonu mūvėti kokybiškus termo apatinius. Vasariniai kombinezonai, siuvami iš medvilnės, lino, plono džinso ar šilko – rūbas, nevaržantis judesių ir padedantis išvengti nemalonaus prakaitavimo.

  • Progą.

Kombinezonų medžiagų bei modelių įvairovė leidžia jaustis su šiuo rūbu “laiku ir vietoje” įvairiais atvejais. Gėlėtas, plonos medžiagos ir šortų tipo puikiai atrodys paplūdimyje, o su juodu ar klasikinių pastelinių spalvų kombinezonu, siūtu iš kokybiškos medžiagos ir akį traukiančiu atvira nugara ar dailia iškirptės, sužibėsite oficialiame renginyje ar prabangiame vakarėlyje.

  • Figūros ypatybes.

Renkantis bet kokį rūbą, svarbu kritiškai įvertinti savo figūrą: ką norima paslėpti, o ką – žūtbūs išryškinti? Ilgų kelnių kombinezonai idealiai tinka aukštoms ir lieknoms merginoms. Trumpi šortai įpareigoja būtinybę rodyti dailias kojas, tad stambesnės moterys skoningiau atrodys pasipuošusios kombinezonu su ilgų kelnių apačia (tiesa, pastarieji idealiai atrodo ir aukštos, lieknos merginos). Stambesnės turėtų vengti ir džinsinio audinio, išryškinančio kiekvieną figūros linkį. Jei moters krūtinė didelė, viršutinė dalis turėtų būti uždara. Maskuoti figūros trūkumus galima pasinaudojus ir spalvomis bei raštais.

  • Kartu derinamas kitas aprangos detales bei aksesuarus.

Geriausias draugas – saikas. Jei kombinezonas ryškus, kiti aksesuarai turėtų būti blyškesnių spalvų, nedideli. Vakare, esant iškilmingesnei progai, galima puoštis masyvesniais papuošalais, rinktis aukštakulnius. Vasarinis kombinezonas puikiai dera su sandalais ar žemakulnėmis basutėmis, skrybėle ir akiniais nuo saulės.