Mikriukai į Angliją ar skrydis lėktuvu?

Niekam ne paslaptis, kad nemaža dalis mūsų tautiečių, ieškodami geresnio gyvenimo arba savo „vietos po saule“, pakelia sparnus į ūkanotąją Angliją. Vieni keliauja lėktuvais, kai pamato geresnį avialinijų pasiūlymą, kiti renkasi paprastesnę transporto priemonę – autobusus arba mikriukus. Tad šiandien pakalbėkime apie pastaruosius, kokie didžiausi pliusai bei minusai, keliaujant mikriuku.

Mikriuku į Angliją pigiau. Taip, patraukli kaina dažnai lemia, kad žmonės į Angliją mieliau keliauja mikriuku, o ne lėktuvu. Žinoma, jei niekada to nedarėte, gali pasirodyti kitaip, juk dabar lėktuvų bilietai išties nėra brangūs, o jei dar pataikai ant kokios akcijos ar paskutinės minutės kelionės , tai kelionė išvis centrus kainuoja. Stop! Tiek kainuoja bilietas, o kur dar kiti oro uosto mokesčiai ir bagažas, juk keliaudami gyventi į svečią šalį vien su rankiniu bagažu nekeliausite, tiesa? Taigi, viską įvertinus, mikriukai į Angliją – ekonomiškesnis pasirinkimas.

Imk daiktų, kiek paneši. Keliaujant mikriuku, jūsų bagažas nėra papildomai apmokestintas, todėl nereikia ilgai stovėti prie lagaminų ir galvoti, ką pasiimti, o ką palikti namuose, pas tėvus ar atiduoti draugams. Žinoma, jei sugalvojote, kad reikia persivežti ir visus baldus, tada jau kita kalba, tokiu jums prireiks perkraustymo paslaugas teikiančios įmonės pagalbos.

Saugumas. Paskutiniu metu vis dažniau išgirstame naujienas, kad nukrito lėktuvas, nepaisant to lėktuvas yra viena saugiausių keliavimo priemonių, tačiau nereiktų ir nurašyti ir mikriukų. Reprezentatyvios ir patikimos įmonės, kurios teikia keleivių pervežimo paslaugas, samdo tik patyrusius ir atsakingus vairuotojus, kurie saugiai keleivius nugabena iš taško A į tašką B.

Mikriukai į Angliją – protingas pasirinkimas, tačiau jis turi ir savų minusų. Visų pirma, kelionė trunka ne dvi ar tris valandas, o vos ne parą, todėl jei keliaujate su mažais vaikais arba pačius kelionių metu dažnai pykina, vertėtų pagalvoti ar tokia ilga kelionė nebus jums tiesiog per sunki. Visų antra, reikia pripažinti, kad kelionė lėktuvu yra gerokai patogesnė: patogesnės sėdynės, daugiau vietos ištiesti kojoms, galimybė nueiti į tualetą, kada nori, o ne kada stoja vairuotojas ir pan.

Visgi, jei vertinate ekonomiškumą ir nesate preciziškai išrankus, mikriukai į Angliją – geriausias pasirinkimas.