X

Mėgstantiems įamžinti aktyvias pramogas Go Pro nuoma pravers

Pastaruoju metu itin populiaru tiek vykstant atostogų, tiek trumpos išvykos savaitgalį ar leidžiant laiką su artimaisiais įamžinti akimirkas. Dauguma šiuolaikinių telefonų turi pakankamai geros kokybės vaizdo kameras, kuriomis galima tiek nufotoggrafuoti tiek įrašyti vaizdo medžiagą. Vis dėlto profesionalios technikos arba tokios itin aktyvios veiklos fiksavimui skirta kamera kaip Go Pro kainuoja tikrai nemažai.

Norintiems kaip įmanoma greičiau pasinaudoti siūlomomis šios kameros privalumais tikrai galite išvengti itin ddidelių išlaidų. Tarkime esate vilnietis ir norite su draugais išvykti trumpai savaitgalio išvykai į pajūrį. Draugų tarpe tokios kameros niekas neturi. Nereiktų nusiminti, tam yra puiki išeitis ir galite pasinaudoti Go Pro kamera Vilniuje. Sostinėje yra net keletas įmonių ar asmenų, kurie siūlo trumpalaikę šios įrangos nuomą. Santykinai už nedidelę nuomos kainą galite savo trumpos išvykos gražiausias akimirkas bei įspūdžius užfiksuoti su šio tipo kamera. Tokios technikos fotokadrai ar filmuota medžiaga bus itin aukštos kokybės.

Ar įsivaizduotumėte geresnę staigmeną ar dovaną savo artimiausiems draugams, antrai pusei ar namiškiams, jeigu po kelionės, įsimintinos šventės, renginio ar aktyvių pramogų kupino savaitgalio sukurtumėte iš nuotraukų, video filmuką, kuriame atsispindėtų pačios gražiausios ir įsimintiniausios akimirkos. Patirti įspūdžiai, įamžintos emocijos kiekvienam pamačiusiam ne tik primins įvykius, tačiau sukels ir jausmingus prisiminimus. Juk šita kurta medžiaga būtent to ir siekiame.

Pateiksime keletą itin paprastų atvejų ar įvykių, kada tokio tipo kameros panaudojimas gali puikiai tikti. Jeigu niekada nestovėjote ant slidžių ar snieglentės, tačiau su draugų kompanija išvykstate į kalnus arba tiesiog šį sportą išbandysite Lietuvoje, drąsiai galite su tokio tipo kamera įamžinti juokingiausius kritimus, pirmuosius pasisekimus ir šalia sklindančias emocijas. Šiek tiek daugiau patyrę arba geriau sakyti pamišę dėl sniego ir kalnų išsinuomavę Go Pro galės vėliau parodyti savo draugų būriui pasisekusius triukus arba įveiktas naujas iššūkiais tapusias slidinėjimo trasas. Tokių aktyvių veiklų, kuriose gražiai dera gamta ir žmogaus veiksmai yra tikrai nemažai. Apie filmavimą ar fotografavimą galite pagalvoti ir nardydami, plaukdami baidarėmis, išėję į žygius, kopdami į kalnus, lipdami į uolas, džiaugddamiesi maudynėmis šalia nuostabaus grožio krioklių, važinėdami kartingais, dalyvaudami ištvermės varžybose ir dar aibė kitų užsiėmimų yra tinkami įamžinimui.

Būtent aktyviai leidžiat laiką Go Pro kamera padeda nufilmuoti aukštos raiškos video kadrus. Dėl išskirtinio “ fish eye“ kameros objektyvo visa tiek filmuota tiek fotografuota vaizdinė medžiaga ne tik bus aukštos kokybės, tačiau ji apima žymiai didesnį aplinkos tūrį, nei tai gali padaryti įprasta telefoninė kamera. Norėdami išvykti į ekstramalių pojūčių kelionę ir geriausias emocijas vėliau pasidalinti su draugais ar artimaisiasi nebūtina investuoti ir pirkti tokios kameros, juolab jeigu tokias išvykas metuose turite vieną ar vos kelias. Jums puikiai tiks Go Pro nuoma Vilniuje arba kituose Lietuvos miestuose. Skiriama pinigų suma bus nedidelė, nes būtent dėl vienos išvykos turbūt ne kiekvienas turi galimbę tiesiog skirti kelių šimtų eurų sumą tokiam pirkiniui, kai priešakyje bus papildomų išlaidų susijusių su kelionės planavimu.

Juozapas :