Mano krūtų didinimo patirtis

krutu didinimas

Visi esame girdėję apie šį itin populiarų dalyką tarp moterų: krūtų didinimas, atsiradusį jau prieš daugelį metų Lietuvoje. Tikiuosi, jog pasidalindama savo patirtimi, padėsiu kitoms merginoms, besidominančiomis šia plastine operacija.

Kodėl pasirinkau krūtų didinimą?

  • Visų pirma, reikia šią operaciją darytis tik dėl savęs, ne dėl ko nors kito. Aš užaugau turėdama viršsvorio visą savo vaikystę, ir didelę dalį šio svorio numečiau tik mokyklos pabaigoje, universiteto pradžioje. Taigi, užaugau turėdama ganėtinai mažai pasitikėjimo savimi, atrodydama ne itin tobulos figūros.
  • Kai turėjau labai daug viršsvorio, mano krūtinė buvo tikrai didelė, galbūt C arba D dydžio, tačiau kai praradau visą antsvorį, jie sumažėjo iki A dydžio…
  • Praradau svorio sportuodama, įgavau tikrai neblogą figūrą po kelerių metų, tačiau krūtų dydis taip ir neatsistatė – ką jau padarysi…
  • Jaučiau, jog mano kūnas nebeturėjo jokių proporcijų. Sportuojant, apatinė kūno dalis tikrai pasidarė patrauklesnė, tačiau viršutinė vis mažėjo ir mažėjo.
  • Bent jau man, plastinė krūtų operacija buvo labiau dėl pasitikėjimo savimi įgavimo, jautimosi geriau dėl savęs ir pagaliau turėjimo didesnę savivertę.

Visų pirma, prieš rinkdamiesi plastikos chirurgą krūtų didinimo operacijai, turėtumėt tikrai gerokai pasidomėti, kokie yra jūsų mieste. Geriausia išsirinkti tą, kas yra aukščiausiai Google rezultatuose bei turi daugiausia geriausių įvertinimų. Pasvarstykite apie tai:

  • Ar jie tiesiog pardavėjai, kurie stengiasi padaryti jums kuo daugiau plastinių operacijų? Jei taip, tuomet būkite atidūs bei naudokite kritinį mąstymą. Nors žinoma tai nebūtinai yra priežastis, kodėl reikėtų vengti šio plastikos chirurgo.
  • Ar daktaras/gydytojas/chirurgas turi geras manieras? Ar jie kalba jums suprantamai? O galbūt jūs prie jo jaučiatės kvailai? Stenkitės, jog plastikos chirurgas jums papasakotų viską aiškiai ir suprantamai – juk jūs nestudijavot medicinos ir tikrai negalit niekaip žinot kaip visos operacijos veikia.
  • Kokia yra chirurgo kvalifikacija ir išsilavinimas? Spėju, jog nenorite, kad jūsų chirurgas būtų savamokslis. Daugumą dalykų galima išmokti savarankiškai, tačiau medicina, o ypač sudėtingiausia jos sritis – chirurgija, į tą sąrašą nepatenka. Jūsų chirurgas turėtų turėti rimtą kvalifikaciją, jog galėtų jus operuoti be klaidų, kurių paskui ištaisyti galbūt ir nebegalėsite.
  • Ar šis plastikos chirurgas yra patenkintas savo darbu? Jei jaučiate, jog jis dirba tik dėl pinigų, per prievartą, neturi jokio malonumo tai darydamas – jo rezultatai bus tokie pat. Žmogui turi patikti jo darbas, kad šis jį galėtų atlikti tobulai ir be priekaištų. Ši taisyklė galioja ypač tvirtai plastikos chirurgijos srityje.
  • Klauskite savo draugių rekomendacijos. Galbūt turite draugių, kurioms krūtų implantai jau yra atliktas? Jei taip – klauskite jų nuomonių ir rekomendacijų, galbūt šios galės parekomenduoti tą patį plastikos chirurgą.