Lyderystė – menas, kurį galite išmokti!

lyderisSu lyderystės bruožais nėra gimstama. Jie yra išmokstami. Tai technika, kuri padeda suburti žmones į vieningą komandą, skatinti juos bendradarbiauti siekiant bendro rezultato, taip pat išlaikyti savo, kaip lyderio, pozicijas, tačiau būti priimtam į komandą kaip svarbi jos dalis. Mokymai lyderiams arba kitaip koučingas – tai ne tik galimybė išmokti lyderystės meno, tai būtinybė, kuria pasinaudoti turėtų visi siekiantys geresnių rezultatų darbe ir labiau motyvuotų darbuotojų.

Mokymai lyderiams padės pasiekti šiuos rezultatus:

 • Kurti strateginius bei taktinius planus padedančius kontroliuoti darbuotojus;
 • Išsiaiškinus darbuotojų poreikius didinti jų motyvaciją;
 • Komandoje palikti tik pačius geriausius darbuotojus;
 • Išmoks skirstyti užduotis pagal komandos narių charakterius;
 • Garantuos, kad bus didinama komandos narių kompetencija;
 • Aiškiai komunikuos ir padės išspręsti iškilusias problemas;
 • Nustatys planus, iškels prioritetus ir panašiai.

Daugelis vadovaujančią kėdę pasiekusių žmonių neturi kompetencijos dirbti šioje pozicijoje. Paprasčiausiai laiptelis po laiptelio jie kilo karjeros laiptais vadybininko, pardavėjo ar panašiose pozicijose, kurios nereikalavo gebėti priimti efektyvius sprendimus ir taip pat išmokti kontroliuoti komandą, padėti jai įvertinti esamą darbo vietą. Geras specialistas nebūtinai yra geras vadovas. Norint išmokti vadovauti kitiems, o juolab lyderiauti – būtina mokytis. Lyderių mokymai – efektyvus, greitas ir naudingas būdas tapti komandos vedančiuoju ir tuo pačiu jos dalimi. Mokymasis yra nuolatinis, ilgalaikis procesas, tačiau kiekvieną dieną praktiškai išspręsdami kokias nors problemas artėsite link tikro lyderio pozicijos.

Kodėl GRAND PARTNERS?

Daugiau nei 13 metų savo paslaugas siūlanti GRAND PARTNERS padėjo didelei daliai įmonių sėkmingai motyvuoti darbuotojus, suburti komandą bei pagerinti verslo rezultatus. Lyderių mokymai visada atneša tam tikrą naudą, o kokio dydžio ji bus priklauso nuo mokinio susitelkimo, noro bei žinių.

 • Ilgametė patirtis leidžia perduoti savo žinias asmenims, kurie nori tapti lyderiais. Nuolatinis mūsų komandos mokymasis ir tobulėjimas garantuoja, kad gausite tik naujausią informaciją susijusią su lyderystės mokymais.
 • Mes žinių semiamės tik iš garsiausių pasaulio koučingo trenerių, kurie strategijas kuria praktiškai įgyvendinami konkrečias teorijas.
 • Siūlome labai platų skirtingų mokymų pasirinkimą. Kuo daugiau informacijos skirtingose srityse žinosite – tuo geresnę darbuotojų motyvacijos strategiją pavyks sukurti.
 • Esame pasiruošę nemokamai konsultuoti kursų dalyvius, padėti jiems praktiškai įgyvendinti tam tikras užduotis, atsakyti į rūpimus klausimus ir kartu artėti link geresnės darbo atmosferos.
 • Kursus nuolatos organizuojame didžiuosiuose Lietuvos miestuose, taigi nesunkiai atrasite Jums tinkamą laiką ir vietą.

Kiekvienas gali tapti geru lyderiu. Reikia tik stengtis, įdėti daugiau darbo, suprasti darbuotojus ir mokytis. Būtent žinios – tiesiausias kelias į sėkmingą karjerą!

Lyderių mokymai yra kiekvieno atsakingo komandos vedančiojo pareiga. Jų metu bus sužinoma labai daug naudingos informacijos galinčios pagerinti konkrečios darbo vietos padėtį. Dažniausiai šių kursų užtenka, kad pati darbo vieta taptų kur kas labiau motyvuota ir darbuotojai bendrai kartu siektų geresnių rezultatų. Motyvuota įmonė visada sėkmingai funkcionuos ir savo optimizmu pritrauks klientus.