Labiausiai dėmesio verti pramoniniai siurbliai Lietuvoje

pramoniniai siurbliai

pramoniniai siurbliai

Žinoma, kad pramoniniai siurbliai yra puiki investicija, kurios dėka yra garantuojamas su šiuo įrenginiu susijusių darbų automatizavimas, leidžiantis žymiai palengvinti konkrečių darbų atlikimą. Taip, neretai žmonės skundžiasi, jog šių naudingų įrenginių pasirinkimas Lietuvoje yra pakankamai nedidelis, ko pasekoje maksimaliai išnaudoti jo galimybes šalyje nėra įmanoma, bet faktas, jog tai nėra tiesa, kadangi tinkamai išanalizavus vietinę pramoninių siurblių pasiūlą galima rasti ne vieną ypač kiekvieno žmogaus dėmesio vertą pasirinkimą.

Vakuuminis dulkių siurblys IVC 60/24-2 Tact2
Šis pramoninis vakuuminis dulkių siurblys yra kiekvieno su šia sritimi kažką bendro turinčio žmogaus svajonė, ką puikiai atspindi ir jo kaina, kuri Lietuvoje siekia netgi daugiau nei tris tūkstančius eurų, kas būtų daugiau nei dešimt tūkstančių litų. Šis pramoninis siurblys pirmiausia išsiskiria savo mobilumu – jis yra su dideliais transportavimo ratais bei stabdymo ratukais, kas garantuoja maksimaliai komfortabilų šio siurblio transportavimą iš vienos vietos į kitą. Taip pat, šis pramoninis siurblys išsiskiria ir ypač didele galia, kuri siekia net 2,4kW, o tai garantuoja maksimaliai efektyvų šio siurblio darbą. Galiausiai, negalima nepaminėti ir ypač kokybiškos siurblio išvalymo sistemos, kuri garantuoja nepertraukiamą siurblio darbą jam neprarandant savo efektyvumo ir galios.

Vandens ir purvo siurblys W 70 P
Šio tipo vandens ir purvo siurblys yra neabejotinas lyderis savo tipo siurblių rinkoje ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje visos rytų Europos valstybių. Taip, šio siurblio kainos yra ypač didelės bei siekia net daugiau nei tris tūkstančius eurų, bet faktas, jog tokią pinigų sumą skirti šio įrenginio įsigijimui yra tikrai verta. Taip yra dėl to, nes šis siurblys išsiskiria ypač dideliu galingumu, ko pasekoje jis gali siurbti ne tik jo pavadinime įrėmintus vandenį ir purvą, bet ir tokius dalykus kaip tepalus, betono dulkes ir įvairias chemines medžiagas. Siurblys išsiskiria ir savo universalumu, ką puikiai atspindi faktas, jog naudojant šį siurblį jo drenavimui nereikia skirti atskiro laiko, kadangi jis vyksta tuo pačiu metu kaip ir siurbimas. Galiausiai, siurblyje įrengti ir net 70l. talpos konteineris bei drenažinė pompa, kas yra paskutiniai argumentai, kurie dėl šios investicijos nusipelnymo jūsų dėmesio įtikinti turėtų net ir didžiausius skeptikus.

Pramoninis dulkių siurblys S26
Šis pramoninis dulkių siurblys yra pigiausias iš visų minimų šiame straipsnyje – jo kaina siekia maždaug 2600 eurų.  Visgi, mažesnė jo kaina tikrai nereiškia, jog šis pramoninis siurblys jūsų dėmesio yra vertas mažiausiai, ką paneigia jo išskirtinumai. Pirmiausia, siurblys išsiskiria pakankamai dideliu galingumu, siekiančiu net 2x1260w. Taip pat, šio siurblio privalumais tampa jame įmontuoti Hepa 13 tipo ir smulkių dalelių filtrai, garantuojantys maksimaliai efektyvų susiurbtų dalelių filtravimą. Galiausiai, renginyje yra įmontuoti ir tokie priedai kaip manometras, vykdomo darbo laikmatis bei išskirtinai kokybiška maišų sistema, kas yra dalykai, kurie žymiai palengvina darbą šiuo įrenginiu. Ir kas svarbiausia – minėtų priedų neturi didžioji dauguma kitų panašaus tipo pramoninių siurblių, kas tampa viena iš pagrindinių priežasčių, dėl ko būtent S26 pramoninis dulkių siurblys turėtų tapti pagrindiniu jūsų pasirinkimu.