Kur keliauti žiemą?

kur keliauti ziemaArtėjančios žiemos atostogos ir minusinė temperatūra lauke verčia mus svajoti apie šiltus kraštus, jūra ar tiesiog kokybišką poilsį su šeima, dviese ar vienam pačiam. Tačiau nenusiminkite, žiema taip pat yra puikus metas keliauti! Na, o jei nežinote kur ir kaip – mes padėsime:
1. Populiarusis Egiptas. Taip, čia turistų netrūksta nei vasarą, nei žiemą. Tiem, kas nori pailsėti ir pasyviai papoilsiauti tai viena tinkamiausių vietų. Žiemą čia taip pat vyrauja palanki temperatūra, saulės vonios ir maudynės – niekada nesibaigianti vasara.
2. Prabangusis Dubajus. Viskas jau nuo pirmųjų sekundžių išlipus iš lėktuvo tviska prabanga – kitokie žmonės, kitos vertybės, kitas pasaulis. Prabangos mėgėjams tai pasaulio kampelis, kuriame galima pamatyti ir išbandyti visko.Kiekvienas atras veiklą pagal inoringiausius poreikius ir visi jie bus išpildyti.
3. Pasakiško grožio Tenerifė. Čia – vasara, taip pat, niekada nesibaigia – saulė ir šildomi baseinai, žaluma ir nepakartojamas kraštovaizdis. Čia siūlomas ne tik pasyvus, bet ir aktyvus poilsis. Antras pagal dydį ugnikalnis, juodojo smėlio paplūdimiai, kontrastingas reljefas ir išskirtinė augalija.
4. Žavingosios Portugallijos salos. Vienoje sutiksite karštas vandens versmės labai stipriai prisotintos geležies, kitoje levandų bei žaliosios augalijos laukus – belieka tik išsirinkti. Tačiau abiejuose salose , žiemą, temperatūra pakyla iki 15-20 laipsnių, tad saulėtu dangumi ir žydra jūra galėsite mėgautis į valias.
5. Nuostabioji Pietų Indiją. Šventyklos, architektūros paminklai, arbatos ir prieskonių plantacijos, smėlėti kurortai ir gardus indiškas maistas. Egzotiška Indija žavi nuo paprastų pastatų iki neįtikėtinų gamtos stebuklų, tad ne tik pailsėsite, bet ir pamatysite neapsakomo grožio vaizdų.
Mėgstantiems aktyvų poilsį yra siūlomos įvairios slidinėjimo kelionės. Populiariausios šio sporto vietos yra Slovakija, Austrija, Italija, Čekija, Šveicarija, Prancūzija, Turkija. Organizuotose kelionėse įskaičiuotas apgyvendinimas, kelionės dokumentų sutvarkymas, bagažo gabenimas, pervežimai ir ekskursinė programa, tačiau yra ir tokių žiemos mylėtojų, kurie į slidinėjimo keliones vyksta savarankiškai.
Žiema tikrai nėra prasčiausias sezonas keliauti. Šaltasis sezonas yra puikus tuo, jog kelionių agentūrų internetiniuose puslapiuose atradinta itin pigūs bilietai. Taip pat galite susikurti nepaprastą kelionę net egzotiškuose kraštuose, kadangi pigūs bilietai žiemos sezonu taikomi ir ilgiems lėktuvų skrydžių maršrutams.