Kombinezonai – aukštoji mada ar juokdario kostiumas?

kombinezonai

Seniau kombinezonai buvo laikomi darbininkų rūbais, vėliau juos pamėgo hipiai, galiausiai kombinezonas sugebėjo užkopti ir ant mados žurnalų viršelių, tačiau ilgai savo populiarumu nepasidžiaugė ir „nugulė“ ant nusivylusios namų šeimininkės riestosios. Visa laimė, kad mada nuolatos sukasi ratu ir tai, kas buvo sena, šiandien vėl puikuojasi parduotuvių vitrinose. Tad nieko nuostabaus, kad kombinezonai jau kelis pastaruosius metus yra viena geidžiamiausių prekių.

Tiesa, reikia paminėti, kad kalbai pasisukus apie kombinezonus, dalis žmonių juos įsivaizduoja kaip vientisą, šiek tiek apdribusią pižamą su užtrauktuku per visą pilvą. Ir iš dalies jie neprašauna pro šalį, nes tokio tipo kombinezonus labai pamėgo judesio laisvę ir komfortą vertinantys žmonės, kurie neskiria ypatingo dėmesio aprangos detalėms. Visgi, nevertėtų visų kombinezonų sukišti į vienus rėmus, nes jų gausa gali nustebinti:

Vakariniai arba puošnūs kombinezonai. Tokio tipo kombinezonai paprastai būna netradicinių kirpimų ir modelių, dekoruoti akį traukiančiomis detalėmis. Vakarinis kombinezonas yra puikus pasirinkimas moterims, kurios nemėgsta vilkėti suknelių, nori atrodyti originaliai ir jaustis patogiai.

Paplūdimio arba laisvalaikio kombinezonai. Šie kombinezonai primena trumputę suknelę, tik vietoj pūsto sijonėlio yra stilingi šortai. Šiuos kombinezonus jau spėjo pamėgti ir lietuvaitės, tai patogus ir praktiškas rūbas.

Darbo, dalykiniai kombinezonai. Ne, ne mes tikrai nekalbame apie statybininkų ar kelininkų kombinezonus. Šiuo metu prekės moterims siūlo išties platų ir klasikinį kostiumėlį primenančių kombinezonų pasirinkimą. Kyla klausimas, kodėl geriau rinktis kombinezoną, o ne dalykinį kostiumėlį? Paprastai pastarieji būna įgrisę iki gyvo kaulo, todėl jei esate moteris, kuri nuolatos ieško įdomesnių sprendimų, kombinezonas gali būti sukurtas kaip tik jums.

Tiesa, reikia paminėti, kad kombinezonas yra išties „žiaurus“ rūbas, jis tinka tikrai ne kiekvienai dailiosios lyties atstovei. Tad, jei esate žema, plačių klubų, stambių kaulų ir didelės krūtinės savininkė, kombinezoną rinkitės labai atsakingai arba nesirinkite išvis. Kombinezonas gali atrodyti pritrenkiančiai arba priminti juokdario kostiumą, viskas priklauso nuo jūsų pasirinkimo ir racionalaus savo išvaizdos vertinimo ir nepervertinimo. Kas sakė, kad mados pasaulis nėra žiaurus?