Kokybiškos stumdomos durys ir jų tipai

stumdomos durysSpintos stumdomomis durimis pritaikomos tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere. Tai ne tik estetiškai patrauklus, bet ir funkciškai naudingas sprendimas, padedantis taupyti gyvenamųjų patalpų erdvę. Be to, kokybiškos stumdomos durys užtikrina ilgaamžę ir patikimą eksploataciją. Naujausios gamybos technologijos apsaugo nuo pirštų prisivėrimo, todėl šias spintas galima montuoti ir vaikų kambaryje.

Nors spintos stumdomomis durimis sparčiai populiarėja, jų pasirinkimas nėra toks lengvas, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio. Spinta turi ne tik derėti prie bendrosios būsto atmosferos, bet ir atitikti konkrečios patalpos architektūrinius sprendimus. Galiausiai, spinta turi būti tvirta ir kokybiška, o jos kaina neturi draskyti piniginės. Ekspertai teigia, kad daugelis nepatyrusių pirkėjų neišvengia klaidų, todėl, bendraudami su baldininku, turite išlikti racionalūs. Siekdami maksimalaus rezultato, didžiausią dėmesį skirkite stumdomų sistemų kokybei.

Populiariausias pasirinkimas

Stumdomos durys gali būti kelių tipų. Dažniausias žmonių pasirinkimas – profilinės stumdomos konstrukcijos. Šios durys yra tvirtos, jų montavimas nereikalauja daug darbo, o kaina yra gana žema. Tokios konstrukcijos aplink save turi rėmelį, kuris, paprastai kalbant, gali būti naudojamas ir kaip durų rankena. Tais atvejais, kai pirkėjai nenori, kad spintos duryse būtų matomi bėgeliai ar rėmeliai, pasirenkamos vientisos konstrukcijos. Nors pastarasis sprendimas užtikrina nepriekaištingą eleganciją, vis dėlto, tokios sistemos kainuoja kur kas daugiau, be to, šių durų tvirtinimas dažniausiai reikalauja specifinės baldo konstrukcijos.

Nedidelės spintelės ar sieninės spintos?

Spintos stumdomomis durimis gali būti pritaikomos įvairių dydžių ir skirtingų išmatavimų patalpoms. Kadangi stumdomos durys, priešingai nei įprastos varstomos konstrukcijos, nereikalauja papildomos erdvės, tokios spintos rekomenduojamos mažiems butams. Šiuo atveju verta pagalvoti apie spintas, siekiančias lubas. Viršutinėje baldo zonoje galite laikyti rečiau naudojamus daiktus. Primename, kad naujausi techniniai sprendimai leidžia spintas stumdomomis durimis pritaikyti ir prie patalpų su nelygiomis lubomis. Jei gyvenate erdviame bute arba nuosavame name, galite pagalvoti apie unikalesnio dizaino, mažesnių matmenų spintas. Rekomenduojame pasitarti su interjero specialistais, kurie padės parinkti visus jūsų lūkesčius atitinkančius baldus.

Svarbiausia – kokybė

Ieškodami patikimos spintos stumdomomis durimis, didžiausią dėmesį skirkite baldo kokybei. Paprastai gamyboje naudojamos plieninės ir aliumininės sistemos. Plieno konstrukcijos yra pigesnės, tačiau aliumininio durys pasižymi aukštesne kokybe. Pats pigiausias stumdomų durų sprendimas – sistemos iš LMDP (laminuotų medžio drožlių plokščių). Ekspertai primena – jei norite spinta džiaugtis ne vienerius metus, investicijų šiam baldui gailėti neturėtumėte.