Koks aliejus tinkamiausias tavo plaukams?

Plaukų aliejaiplaukų priežiųros priemonės aliejai plaukams klipshop.lt – tai vienos geriausių plaukų priežiūros priemonių. Jas, ko gero, yra išbandžiusi kone kiekviena mergina. Naudingų aliejų yra begalės, todėl pasiklysti tarp jų gausos yra labai lengva. Kaip išsirinkti tinkamiausią plaukų aliejų? Štai tau atsakymai, kurie padės išsirinkti tokį plaukų aliejų kuris skirtas būtent tau!

Simondsijų (jojobos) aliejus

Simondsijų, arba kitaip, jojobos aliejus, tinka visų tipų plaukams. Šis aliejus padeda atstatyti ir atgaivinti pažeistus, nuo dažymo išsausėjusius plaukus, skatina jų augimą. Jojobos aliejus ne tik pamaitina galvos odą, bet ir padeda atstatyti skilinėjančius plaukų galiukus. Reguliariai naudojamas simondsijų aliejus suteikia plaukams natūralų blizgesį ir sveiką išvaizdą. Šiltą jojobos aliejų paskirstyk nuo šaknų iki galiuku, apvyniok rankšluosčiu ir palaikyt bent pusvalandį. Viskas!

Linų sėmenų aliejus

Linų sėmenų aliejus puikiai tinka išsausėjusiems, lūžinėjantiems, nušiurusiems plaukams. Šis aliejus stiprina plaukus, padeda atkurti natūralią jų drėgmę, skatina plaukų augimą. Naudojant linų sėmenų aliejų, plaukai tampa lankstūs, švelnūs, paklusnūs. Aliejų naudoti paprasta: tereikia įtrinti juo galvos odą, palaikyti keletą valandų, ir ištrinkti plaukus mėgstamu šampūnu!

Varnalėšų aliejus

Varnalėšų aliejus – tai universali plaukų priemonė, rodos, padedanti išspręsti begalę plaukų problemų: pleiskanojimą, plaukų slinkimą, skilinėjimą, išsišakojimą. Varnalėšų aliejus taip pat gerai žinomas kaip plaukus stiprinanti, kraujotaką aktyvinanti ir plaukų augimą skatinanti priemonė. Kaip naudoti varnalėšų aliejų? Tiesiog ištrink ir pamasažuok juo galvos odą bei paskirstyk jį per visą plaukų ilgį. Luktelk 30 minučių ir išplauk plaukus šampūnu. Procedūrą atlik 1–2 kartus per savaitę.

Kokosų aliejus

Kokosų aliejus pasižymi drėkinamosiomis savybėmis, taip pat suteikia plaukams blizgesio, lankstumo. Kokosų aliejuje esančios naudingosios medžiagos pamaitina plaukus ir padeda juos apsaugoti nuo lūžinėjimo, nepaklusnumo. Kokosų aliejų galima naudoti dvejopai. Ištrink juo plaukus prieš galvos plovimą ir luktelk bent 30 minučių, arba paskirstyk ploną aliejaus sluoksnį po galvos plovimo.

Makadamijos aliejus

Makadamijos riešutų aliejus tinka visų tipų plaukams. Šis aliejus intensyviai drėkina plaukus, apsaugo juos nuo žalingo išorės poveikio  (ultraviolietinių spindulių, karščio, vėjo, saulės, cheminės žalos ir kt.). Naudojant šį lengvą plaukų aliejų, plaukai tampa sveiki, švelnūs, stiprūs, natūraliai blizga. Įmasažuok makadamijos aliejų į galvos odą, luktelk 20 minučių ir išplauk plaukus šampūnu. Štai –  plaukai ir pamaitinti, ir sudrėkinti!

Migdolų aliejus

Migdolų aliejus yra puikus pasirinkimas toms, kurios turi silpnus, nuvargusius plaukus bei kurių galiukai skilinėja. Migdolų aliejuje esantys vitaminai (vitaminas A, B grupės vitaminai, vitaminas E) ir mineralai (magnis, geležis) ne tik maitina plaukus, suteikia jiems lankstumo, bet ir skatina jų augimą. Migdolų aliejus taip pat gerai drėkina plaukus, suteikia jiems natūralaus žvilgesio. Paskirstyk migdolų aliejumi visus plaukus ir palaikyk 1–1.5 val. Naudojant reguliariai, tavo plaukai kaipmat atsigaus!