X
    Categories: Namams

Kodėl verta rinktis kokybiškas prekes?

Daugelis iš mūsų savo aplinka stengiamės rūpintis. Jokio skirtumo ar tai yra mūsų namai ar nuomojamas būstas ar tik darbo stalas, mes stengiamės savo aplinką padaryti tokią, kad mums joje būtų malonu leisti laiką ir dirbti. Būtent todėl žmonės savo namus puošia, remontuoja, perka naują buitinę techniką, perstato baldus, samdo interjero specialistus ir t.t. Tiesiog puikiai įrengtoje erdvėje mes patys jaučiamės geriau, tuomet ir darbai dirbasi lengviau, o ir poilsis būna saldesnis.

Būtent todėl savo namams stengiamės pirkti kuo geresnės kokybės baldus bei buitinę įrangą. Tai yra tikrai suprantama, nes nusipirkus gražią spintą norisi, kad ji mums tarnautų bent penkis metus, o dažnai toks pirkinys namuose stovi ir ilgiau nei dešimtmetį. Lygiai tą patį galima pasakyti ir apie buitinę techniką. Žinoma, yra technikos, kuri yra perkama dažniau, tai dulkių siurbliai, virtuviniai kombainai ir panašiai, tačiau kuo daiktas didesnis ir brangesnis, tuo labiau tikimasi, kad jis tarnaus ilgiau. Pavyzdžiui perkant skalbimo mašiną tikrai yra tikimasi, kad ji tarnaus ilgiau nei jos dviejų metų garantinis laikotarpis, o perkant viryklę, šaldytuvą ar gartraukį, yra tikimasi, kad jie kokybiškai veiks bent dešimtmetį.

Žinoma, tam, kad buitinė technika ar baldai jums tarnautų ilgai, reikia pasirinkti kokybiškus gerai žinomų firmų gaminius. Tik tokiu atveju jūs būsite užtikrinti, kad perkate tai, kas turi ilgalaikę vertę. Juolab, kad perkant žinomų gamintojų buitinę techniką net technikai sugedus jūs galėsite ją pataisyti, tuo tarpu, jei pirksite nežinomos įmonės produkciją, įrenginiui sugedus jūs galite likti skaudžiai nusivylę. Taip yra dėl kelių priežasčių. Visų pirma, jei perkate žinomo gamintojo buitinę techniką, tuomet dauguma garantinių centrų žino kaip ją taisyti, taip pat kaip taisoma populiari technika žino ir sau dirbantys meistrai ar nedidelės įmonės, tuo tarpu nežinomų gamintojų buitinės technikos didieji remontų centrai dažniausiai iš viso netaiso, o pavieniai meistrai nebūna su ja susidūrę ir dėl to gali jos nepataisyti. Antroji bėda yra dar didesnė, tarkime sugedo jūsų gartraukis, jei tai yra žinomo gamintojo, pvz. italų firmos Allenzi gartraukis, tuomet jums nėra ko nerimauti, nes nuvežus gartraukį taisyti arba išsikvietus meistrą į namus, jis gan greitai pastebės gedimą ir žinos, kokias detales reikia užsakyti, tačiau, jei sugedo jūsų gartraukis, kurio gamintojas yra visiškai nežinomas, tuomet labai tikėtina, kad jis taip pat negamina atsarginių dalių savo pagamintiems gartraukiams, o tai reikš, kad net jei jūsų gartraukį pataisyti ir būtų techniškai įmanoma, to nebus galima padaryti, dėl detalių trūkumo. Tuo tarpu didieji gamintojai, tokie, kaip jau minėti Allenzi, dažniausiai atsargines dalis tiekia bent jau dešimt metų po konkretaus modelio gamybos nutraukimo.  Tai reiškia, kad net ir tuo atveju, jei jūsų gartraukio modelis tikrai senas, labai didelė tikimybė, kad jam tinkamą detalę tikrai atrasite.

Jau turbūt supratote, kad mūsų patarimas įsirenginėjant namus, perkant buitinę techniką, baldus ar bet kokius kitus daiktus, kuriuos dažnai naudosite ir nuo, kurių priklauso jūsų komfortas – pirkite tik kokybišką ir patikimų bei populiarių gamintojų prekę. Galbūt tokios prekės bus šiek tiek brangesnės, tačiau jūs džiaugsitės, tuo, kad jos ges retai, o sugedus nesusidursite su jokiomis problemomis, kai norėsite savo turimą daiktą pataisyti. Todėl rinkitės kokybę, o ne kiekybę ir gyventi jums bus paprasčiau.

Diskusija :