Kodėl verta rinktis fotoepiliatorių?

FotoepiliatoriaiKai kalba pasisuka apie grožį, kiekviena mergina žino, kad vienas labiausiai erzinančių dalykų yra plaukų augančių ne vietoje šalinimas. Ypač atėjus šiltajam sezonui, kai norisi, kad kojos kiekvieną dieną būtų itin švelnios ir glotnios. Žinoma yra daugybė metodų pasiekti glotnias kojas, tai vaškavimas, skutimas, plaukų šalinimas lazeriu, depiliavimas. Tačiau vienas iš populiariausių metodų yra fotoepiliavimas. Šis metodas yra populiarus todėl, nes nekelia jokio skausmo, nedirgina odos, o po procedūros oda yra lygi ir maloni liesti.

Kaip veikia fotoepiliatorius?

Veikimo procesas yra pakankamai nesudėtingas. Fotoepiliatoriai spinduliuoja šviesos ir karščio impulsus. Spinduliuojama šviesą sugeria plaukas ir tuomet jį paverčiama šiluma. Terminė energija sunaikina plauko šaknis ir stabdo jo augimą. Dėl to plaukas galiausiai iškrenta. Fotoepiliatoriaus spinduliai nėra kenksmingi regai. Tačiau reikia pabrėžti, kad jie visą savo efektyvumą pasiekia tik naudojami tamsių plaukų šeimininkų. Šviesių plaukų šeimininkas vertėtų pagalvoti apie kitą plaukų šalinimo būdą.

Jau turbūt akivaizdu, kad fotoepiliavimas žymiai pranašesnis už kitus plaukų šalinimo būdus. Pavyzdžiui skutant kojas peiliuku nesunku yra įsipjauti, o taip pat oda gali būti sudirginta. Taip pat naudojant peiliuką ar įprastą epiliatorių, po poros dienų koja tampa šiurkšti. Vaškavimo procedūra yra itin skausminga, todėl daug moterų nori jos išvengti, o naudojant fotoepiliatorių visi šie sunkumai lieka praeityje.

Todėl, jei norite turėti švelnias ir glotnias kojas ir dėl to nevargti bei nekęsti skausmų, tuomet rinkitės fotoepiliaciją. Galiausiai pagalvokite – jūs to verta. Kiekviena moteris yra verta atrodyti gražiai ir gundančiai, rodyti savo moteriškumą, kai tik to nori. Būtent dėl šių priežasčių verta savimi pasirūpinti, skirti sau geriausias procedūras ir produktus. Atėjus vasarai jūsų glotnias kojas lydės vyrų žvilgsniai, o moterys pavydės jums dėmesio. Visa tai gali būti pasiekta per skausmą ir dideles pastangas, tačiau taip pat tai gali būti pasiekta lengvai ir greitai. Pasiektu rezultatu džiaugsitės jūs ir jūsų antra pusė, o svarbiausia tai suteiks jums gerą nuotaiką ir prives visuomet pasitikėti savimi.