Kodėl verta kreiptis į vertimų biurą

Vertimu biuras Vilniuje

Kai verslo savininkams prireikia išversti turimą tekstą į kitą kalbą, dažnai keliamas vienas ir tas pats klausimas – vertimas turėtų būti patikėtas laisvai samdomam vertėjui ar tokiu darbu turėtų užsiimti profesionalus vertimu biuras Vilniuje, Kaune ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste. Ir nors taupumo sumetimais kartais svarstoma pasinaudoti laisvai samdomų vertėjų paslaugomis, vis dėlto tai tikrai ne visuomet pasiteisina – ypač, jei siekiama ilgalaikio ir sklandaus bendradarbiavimo, užsakant ne tik smulkius, tačiau ir labai didelės apimties darbus. Todėl pateiksime keletą svarbių priežasčių, kodėl vertimų biuras tokiu atveju galėtų būti efektyvesnis pasirinkimas.

Vertimų biurai savo vertėjams kelia labai aukštus reikalavimus

Turbūt jau spėjote pastebėti, kad šiandien naudojantis internetu yra labai paprasta rasti laisvai samdomą vertėją. Taip yra todėl, kad bene kiekvienas, kuris moka naudotis kompiuteriu ir kalbėti dviem ar daugiau užsienio kalbų, gali save imti vadinti laisvai samdomu vertėju.

Tačiau jums svarbiai užduočiai tikrai nenorėtumėte samdyti bet kurio pirmo pasitaikiusio laisvai samdomo vertėjo, apie kurio patirtį ir žinias jūs nieko nežinote. Jums reikia sprendimo, kuris galėtų užtikrinti kokybišką vertimą. Jums reikia vertimų biuro, užtikrinančio aukščiausių standartų laikymąsi ir profesionalų užsakymų įgyvendinimą. Didžioji dauguma vertimų biurų savo vertėjams kelia labai aukštus reikalavimus, todėl atsižvelgiama ne tik į vertėjo išsilavinimą, tačiau ir į jo patirtį, gebėjimus bei konkrečią specializaciją (pvz., teisinių dokumentų vertimas). Tai užtikrina, kad vertimas bus atliktas nepriekaištingai.

Profesionalūs vertimų biurai gali įgyvendinti labai didelės apimties projektus

Jei galvojate apie naudojimąsi laisvai samdomo vertėjo paslaugomis, kyla didelė tikimybė, kad bandant įgyvendinti didesnės apimties užsakymą iškils nesklandumų. Dažnai pavieniai tokių paslaugų teikėjai apsiriboja nedidelės apimties vertimo darbais.

Tuo tarpu, jei jūs kreipsitės į profesionalų vertimų biurą, būsite tikri, kad bet kokios apimties darbas bus įgyvendintas pačiu laiku. Vertimų biurai turi dideles vertėjų komandas, kurios gali įgyvendinti net ir labai didelės apimties vertimus.

Vertimų biurai dirba sistemingai ir efektyviai

Suprantama, kad tuomet, kai kreipiatės į samdomą vertėją, jūs negalite tikėtis, jog visi darbai bus įgyvendinti nepriekaištingai. Vertėjas įprastai specializuojasi vertimo srityje. Tai reiškia, kad jis nėra profesionalus redaktorius. Taigi, tikėtina, kad tokiu atveju vertime pasitaikys vienokių ar kitokių klaidų. Tačiau jei jūs pasinaudosite vertimų biuro paslaugomis, tokių nesklandumų nekils. Vertimų biurai turi labai aiškią ir efektyvią projektų įgyvendinimo strategiją, todėl darbo įgyvendinimas vyksta konkrečiais etapais – tekstą išverčiant, jį suredaguojant ir pakartotinai peržiūrint. Visa tai padeda užtikrinti, kad išverstame tekste nebus klaidų ir jis bus išverstas atsižvelgiant į visus šiuolaikinius standartus.

Taigi, jei jūs ieškote profesionalumo ir kokybės, neabejotinai pirmenybę turėtumėte teikti ilgametę patirtį turinčiam vertimų biurui.