Kodėl padangos internetu pigiau?

Aišku, kaina labiausiai priklauso nuo pačio produkto, tačiau, tikriausiai, pastebėjote, jog net ir tos pačios padangos skirtingose parduotuvėse kainuoja skirtingai. Taigi, kaina priklauso ir nuo pardavėjo. Bet kodėl internetu pirkti padangas yra pigiau. Dažniausiai pavyksta sutaupyti dėl to, jog internete galite labai greitai apžiūrėti skirtingų pardavėjų pasiūlymus, tuomet juos palyginti ir išsirinkti geriausią. Lankantis tradicinėse parduotuvėse tai padaryti būti daug sunkiau. Be to, jeigu įmonė užsiima vien internetine prekyba, jei nereikia specialių patalpų parduotuvei, o tai leidžia sutaupyti papildomų pinigų, todėl jie gali sumažinti savo prekių kainas bei taip sėkmingai konkuruoti su tradicinėmis parduotuvėmis. Tai tikrai ne visos priežastys, kodėl internete yra pigiau, bet būtent šios yra pagrindinės.

Dabartinės padangų kainų tendencijos

Šioje vietoje kainos pasiskirsto labai įvairiai, labiausiai jos priklauso nuo gamintojų pasirinkimo bei specifinių modelių. Lietuvoje dauguma žmonių dar linkę taupyti, todėl renkasi ekonominės klasės padangas arba mažiau žinomų gamintojų produktus. Taip pat išlieka pakankamai populiaru rinktis naudotas padangas, dauguma taip nori sutaupyti, bet tuo pačiu metu įsigyti aukštos kokybės gaminį. Taip pat įsivyrauja nuostata, jog padangos internetu pigiau kainuoja. Bet ne tik dėl šios nuostatos, bet ir dėl patogumo pirkti niekur neišėjus iš namų, vis daugiau žmonių renkasi tokį apsipirkimo būdą.

Padangos internetu pigiau ir kaip jas išsirinkti?

Kaip ir renkantis bet kokį produktą, taip ir renkantis padangas kiekvieno apsisprendimas yra individualus ir priklauso nuo įvairių faktorių, bet mes aptarsime, į ką labiausiai reikėtų atkreipti dėmesį perkant internetu. Norint labiausiai sutaupyti, galima pirkti akcijų metu, tačiau tikėtina, jog tuomet pasirinkimas bus mažesnis. Bet kokiu atveju renkantis reikėtų atkreipti dėmesį į konkretų padangų modelį ir kokiai kelio dangai jis skirtas, kokiems orams, šiuos dalykus reikėtų derinti pagal savo asmeninius poreikius, kadangi jie visiems skirtingi. Taip pat galite pasidomėti padangų nusidėvėjimo rodikliu, kuris parodo, kiek gali tarnauti padangos. Jeigu finansinis aspektas nėra labai svarbus, galite rinktis žinomų gamintojų produktus bei taip gauti savotišką kokybės garantą. Tačiau tai nereiškia, kad visos kitos padangos yra prastesnės.