Kodėl Durex prezervatyvai geriausias pasirinkimas?

Durex prezervatyvai yra patys populiariausi tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje. Pradėti gaminti prieš daugiau nei aštuonis dešimtmečius, jie užsitarnavo aukščiausias pozicijas tarptautinėje rinkoje. Šiame straipsnyje paaiškinsime, kur slypi tokios sėkmės paslaptis.

Durex prezervatyvaiVisų pirma, Durex prezervatyvai tokie populiarūs todėl, kad būtent jie parodė pavyzdį kitiems gamintojams. Į Durex pasiekimus patenka: pirmieji automatiniu būdu pagaminti prezervatyvai, pirmieji prezervatyvai, turintys skirtingą skonį ir spalvas, pirmieji prezervatyvai, degti lubrikantu ir pagaminti ne iš latekso. Su kiekvienu praėjusio ir šio amžiaus dešimtmečiu Durex prezervatyvai pasiūlė vis daugiau naujovių, patobulinimų, kurie padeda daugybei vyrų visame pasaulyje mėgautis nepamirštama patirtimi. Visi kiti prezervatyvų gamintojai sekė Durex pramintomis pėdomis, padėjusiomis pagrindą šios produkcijos gamybos srityje.

Pavyzdžiui, Durex performax prezervatyvai yra vertinami kaip vieni iš geriausių gamintojų produktų. Taip yra todėl, kad vidinė šių prezervatyvų pusė yra sutepta specialiu chemikalu – benzokainu. Kaip jis veikia? Kadangi šis tepalas turi savybę „užtirpdyti“ odą (pašalinti jautrumą), tai padeda atididėti ejakuliaciją. Vis dėlto, svarbu prisiminti, kad Durex prezervatyvai yra apsaugos, o medicininė priemonė, taigi nepadės „išgydyti“ tų vyrų, kurie paprastai susiduria su išankstinės ejakuliacijos problema. Taip pat, tam, kad malonumą patirtų ne tik vyras, bet ir moteris, gamintojai specialiai sukūrė iškilimus išorinėje prezervatyvo pusėje, kuriai maloniai pagerina moters patirtį sekso metu. Šie prezervatyvai pagaminti taip, kad dar labiau prisitaikytų prie varpos, todėl juos užmauti daug lengviau ir jie geriau laikosi viso lytinio akto metu.

Taigi, Durex prezervatyvai ne veltui yra vertinami kaip lyderiai savo produkcijos gamybos srityje. Praeito šimtmečio pradžioje pradėję gaminti pirmuosius prezervatyvus, jie greitai užkopė į didžiausias aukštumas. Kokybė, inovacija ir klientų poreikių patenkinimas – ko gero, tai patys tinkamiausi epitetai, galintys apibūdinti gamintojo tikslą, viziją bei siektiną veikimo kryptį. Jeigu norite užtikrinti, jog jūsų patirtis sekso metu būtų pati geriausia ir maloniausia, verta išbandyti būtent šiuos laiko patikrintus ir kas kartą vis tobulėjančius prezervatyvus, suteiksiančius jums ir jūsų partnerei nepakartojamų pojūčių.