KMI skaičiuoklė – įvertina žmogaus svorį

KMI skaičiuoklėLietuvoje yra iš ties nemažai žmonių, kurie turi nutikimą. Žinoma, čia kalba eina ne apie tuo, kurių tik šiek tiek atsikišęs pilvukas ar didesnės šlaunys, kalba eina apie tuo,  kuriems reikia rimtai gydytis. Nutikimas yra ne tik, kad neestetiška problema, bet ir ypač kenkianti sveikatai. Nutukusiems žmonėms yra sunkiau judėti, jie pasidaro vangūs, nieko nenorintys, bėgant laikui suserga įvairiomis ligomis. Tam, kad pasitikinti savo kūno masės indeksą, nebūtina eiti pas gydytoją, tai galima padaryti ir namuose, internetu.

KMI skaičiuoklė – tai skaičiuoklė, kuri padeda įvertinti ar žmogus turi antsvorio ar ne. Tai iš ties patogi programa, veikianti net ir internete, o svarbiausia – jinai rodo tikrus ir neišgalvotus rezultatus. Tam, kad žinotume kokius rezultatus rodo KMI skaičiuoklė, visų pirmiausia reikia žinoti KMI svorio indekso reikšmę.

  1. Jeigu jūsų KMI yra mažiau kaip 18.5, vadinasi svoris yra nepakankamas ir būtina kreiptis į dietologą dėl mitybos plano sudarymo. Mitybos planas sudaromas ne tik norintiems numesti, bet ir norintiems priaugti žmonėms.
    2. Jeigu jūsų KMI – 18.5 ir daugiau, mažiau kaip 25, vadinasi esate sveikas žmogus, nes jūsų svoris normalus.
    3. Jeigu jūsų KMI siekia 25 ir daugiau, mažiau kaip 30 – vertėtų sunerimti, nes jūs turite antsvorio.
    4. Jeigu jūsų KMI 30 ir daugiau – tai reiškia nutikimą. Būtinai susirūpinkite savo sveikata, jeigu norite būti sveikas.

Vis dėlto nepamirškite, kad net ir būdami normalaus svorio – privalote laikytis sveikos gyvensenos principų:

  • Maitintis sveikai;
  • Aktyviai sportuoti;
  • Atisakyti visų žalingų įpročių.

Tik tai darydami, galėsite džiaugtis jaunu, gražiu ir lieknu kūnu visą savo gyvenimą. Turėdami abejonių dėl savo kūno svorio, prisiminkite, kad KMI skaičiuoklė – visada jūsų paslaugoms.