Kiek kainuoja baidarių nuoma?

baidarių nuomaIeškote savaitgaliui ar kelioms dienoms puikių pramogų Jums ir visai draugų kompanijai ar šeimai? Baidarių nuoma – puikus pasirinkimas. Tai labai populiari ir naudinga vasaros pramoga, leidžianti ne tik atsipalaiduoti, pabūti gamtoje, bet ir suartėti su brangiais žmonėmis.

Iš tiesų jei galvojate, kad baidarėmis galima plaukti tik su šeima ar gerų draugų būryje, klystate, mat baidarės gali būti ir puikus laisvalaikio leidimo būdas, norint pabūti su bendradarbiais ir stiprinant santykius kolektyve. Ne retai kolektyvo santykiais ir gera atmosfera darbe besirūpinantys vadovai džiaugiasi, kai darbuotojai sutinka kartu praleisti laisvadienius ir juos išnaudoja tinkamai. Baidarių pramogos puikiai prisideda ne tik prie gero laisvalaikio leidimo, bet ir ryšių stiprinimo, komandinio darbo įgūdžių tvirtinimo. Darbuotojai ne tik vieni kitus išbando stresinėse situacijose, bet ir mokosi gelbėti vieni kitus, dirbti bendro tikslo link.

Jeigu šiai vasarai ir Jūs ieškote galimybės pasinaudoti baidarių nuoma, greičiausiai Jus kankina klausimas, kiek kainuoja baidarės ir už ką reikia mokėti. Dažniausiai baidarių pramogos vertinamos jau vien todėl, kad tai tikrai nebrangi pramoga, tačiau paliekanti nesuskaičiuojamą kiekį įspūdžių.

Dažniausiai didžiąją išlaidų dalį sudaro net ne pačios baidarės, o vežamas maistas ir užkandžiai. Parduotuvėje kainos kyla nuolat, tad ir maistas, kurį vešitės į išvyką, matyt kainuos nemažai.  Puikus būdas sutaupyti tokios išvykos metu – pirkti maistą visiems kartu. tikrai gerokai pigiau išeis pirkti kartu ir visiems padalyti pirkinių sumą, nei kiekvienam atskirai rūpintis maisto atsargomis.

Kitas išlaidų dalis dažniausiai būna kuras. Čia sumos priklauso nuo to, kaip toli ketinate važiuoti. Kadangi baidarių nuoma šiuo metu yra pramoga, populiari visoje Lietuvoje, patartina rinkti netoli Jūsų gyvenamos vietos esantį maršrutą ir taip sutaupyti ant kuro. dar geriau, jei viename automobilyje važiuosite keliese ir pasidalysite kuro išlaidas.

Pati baidarių nuoma kainuoja tikrai nedaug. dažniausiai siekia nuo kelių iki 30 eurų žmogui. Taigi pramogai nereikės skirti daug pinigų. Šiek tiek kainuoti gali stovyklavietė, jei norėsite nakvoti palapinėse. Kartais žmonės nori nakvoti sodybose ir tam skiria papildomą dalį išlaidų. Taip pat pagal norus galite paieškoti ir papildomų pramogų, tokių kaip pirtis ar kubilas.