Kiek galima sutaupyti pasisamdžius buhalterijos įmonę?

buhalterija

Verslui vystyti asmeninio buhalterio paslaugos yra būtinos. Net jeigu ir savininkas šiek tiek išmano apie buhalteriją – specialisto paslaugų reikia. Jis ne tik viską tinkamai apskaičiuoja, tačiau tuo pačiu ir padeda ieškoti sprendimų galinčių padėti įmonei sutaupyti kuo daugiau pinigų. Buhalterinė apskaita Šiaulių mieste siūlo savo paslaugas tiek privačioms, tiek valstybinėms įstaigoms ir įmonėms. Šiuo metu labai populiaru vietoj asmeninio buhalterio samdyti kompaniją. Tai yra kur kas pigesnis pasirinkimas, tad todėl žmonės ir įvertino pliusus. Klausiate, kodėl pigesnis? Skaitykite žemiau.

Mažesnė alga

Asmeninio buhalterio alga kiekvieną mėnesį dažniausiai siekia apie 500 eurų į rankas. Tai visiškai normali pinigų suma, kadangi tai asmuo, kuris atlieka labai sudėtingą ir kruopštų darbą. Jeigu Jums reikalingas vyresnysis buhalteris – tokiu atveju teks sumokėti dar didesnę pinigų sumą. O štai kompanijos, kurios suteikia tokias paslaugas, dažniausiai kainuoja nuo 30 iki 100 eurų per mėnesį. Kaina kinta priklausomai nuo to, kokių paslaugų Jums reikia. Ir čia visa pinigų suma. Tokios įmonės dažniausiai pačios susimoka mokesčius, tad lygiai 50 eurų gali būti tie pinigai, kurie Jums padės turėti švarią ir tvarkingą buhalteriją. Galite įsivaizduoti kiek pavyks sutaupyti per metus? O du bei tris? Tai tikras aukso šulinys!

Jokių mokesčių

Buhalterinė apskaita Šiaulių mieste dirba legaliai ir pati susimoka visus mokesčius, kuriuos privalo duoti valstybei. Jeigu turite asmeninį buhalterį – Jums reikia mokėti už jo socialinį draudimą, jo atostoginius, jo kitus mokesčius, kuriuos apibrėžė Lietuvos įstatymai. Mokesčių tikrai labai daug. Tas asmuo, kuris gauna minimumą darbdaviui kainuoja kažkur 450 eurų. Į rankas asmuo gauna vos 300. Skirtumas labai didelis. O jeigu darbdavys moka 500 eurų algą – mokesčiai dar didesni. Samdydami kompaniją galite nesukti sau galvos dėl didelių mokesčių. Tai jau yra įmonės, kuri teikia buhalterijos paslaugas, atsakomybė.

Atostoginiai, o gal dekretinis? Ne

Dar vienas mokestis su kuriuo susiduria asmeninį buhalterį samdantys asmenys – atostoginiai bei dekretiniai mokesčiai. Tai viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl verslininkai dažniausiai nori to asmens, kuris nesiruošia greitu metu keisti savo gyvenimo ir gali visą save dovanoti darbui. Jeigu samdote įmonę – galite būti tikras, kad ji jums dirbs ištisus metus. Ne tik nereikės mokėti už atostogas, tačiau ir niekada neteks liūdėti, kad buhalteris atostogauja, o nebaigti darbai kaupiasi. Apskaita bus rūpinamasi 365 dienas per metus!

Nereikia įrengti darbo vietos

Dar vienas būdas sutaupyti – nereikia įrengti darbo vietos, kuri šiaip kiekvienam buhalteriui yra būtina. Atrodo smulkmena, tačiau reikalingų baldų prie priemonių pirkimas Jums kainuos gana didelius pinigus, tad jeigu galima sutaupyti – ignoruoti šį pasiūlą tiesiog būtina.

Buhalterinė apskaita Šiaulių mieste suteikia nepalyginamai pigesnes paslaugas nei kad asmeninio buhalterio samdymas. Juolab, paslaugos dažniausiai būna ir kur kas kokybiškesnės, tad sunku ignoruoti geriausius pasiūlymus.