Keramikiniai breketai. Kodėl verta juos rinktis?

keramikiniai breketaiBreketai – nenuimami ortodontiniai aparatai, kurie tiesina kreivus dantis arba atstato netaisyklingą žandikaulio padėtį. Nenuimami ortodontiniai aparatai yra optimaliausias pasirinkimas siekiant kokybiško ir greito rezultato.

Gydymas breketais yra sudėtingas procesas, kainuojantis nemažai pinigų, todėl nusprendus juos užsidėti, būtina pasidomėti ir kiek kainuos visas gydymo procesas. Breketų yra netgi keletas rūšių. Visos breketų sistemos turi vieną tikslą – ištiesinti dantis, tačiau jų privalumai ir savybės skiriasi.

Metaliniai breketai

Metaliniai breketai yr visų breketų pradininkai. Bėgant metams šios breketų sistemos tobulėjo ir vis augo, tad dabartinėje rinkoje turime tikrai neblogą jų variantą. Metalinius breketus dažniausiai renkasi žmonės, norėdami mažiau investuoti į dantų tiesiną, kadangi jie yra pigiausi. Tačiau, metaliniai breketai savo išvaizda tikrai nelaimėtų pirmosios vietos, nes yra padaryti iš metalo, kuris nesuteikia žavumo. Estetika yra pagrindinis šių breketų trūkumas.

Keramikiniai breketai

Keramikiniai breketai yra brangesni už metalinius, tačiau žymiai estetiškesni. Keramikiniai breketai yra permatomi, tiesiog susilieja su dantų spalva, todėl jų beveik nesimato. Šie breketai yra mežsni ir apvalesni, todėl netrukdo žmogui kramtyti. Jie yra lengviau išvalomi, o nuimant nesukelia diskomforto. Keramikiniai dantys yra dedami ant visų dantų, taip pat ir tik ant priekinių. Kombinuotas metalinių ir keramikinių breketų derinys yra vis populiarėjantis pasaulyje. Kombinuotas keramikinių breketų variantas suteikia ir estetišką vaizdą ir yra pigesnis.

Kokius ortodontinius aparatus uždėti priklauso nuo paciento sveikatos, situacijos, finansinės galimybės ir, žinoma, norų. Keramikinius breketus labiau verta rinktis dėl estetikos ir patogumo, o metalinius – dėl kainos. Tačiau, tai individualaus žmogaus sprendimas.