Kas Naujo Acer ir HP stovyklose?

acer hp stovyklosPastaraisiais metais, Acer ir HP yra vieni iš lyderiaujančių kompiuterių gamintojų ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. Jau dabar užėjus į bet kurią elektronikos parduotuvę jūs pastebėsite nemažai skirtingų serijų ir skirtingų modelių Acer bei HP kompiuterių. Galima drąsiai sakyti, jog namų vartotojo klasės Acer kompiuteriai yra patys populiariausi – galima rasti itin pigių šių kompiuterių variantų – pigūs Acer kompiuteriai svyruoja nuo 850 iki 1500 litų, tad nieko nuostabaus, kad juos visa dažniau perka.

Populiariausia yra Acer Aspire serija. Pavyzdžiui, galėtume panagrinėti naująjį Acer Aspire E5-511 kompiuterį, kuris kainuoja apie 1100 litų. Nors toks kompiuteris gali būti drąsiai priskirtas prie pigiausiųjų klasės, visgi, jį galima įsigyti net su keturių branduolių procesoriumi ir keturiais gigabaitais operatyvinės atminties. Negana to, yra ir vieno terabaito kietasis diskas, kuris bus erdvus net ir daug duomenų turintiems vartotojams.

Taip pat yra Acer Aspire E5 – 571G kompiuteris, kainuojantis apie du tūkstančius litų ir turintis tikrai įspūdingą komplektaciją. Šis kompiuteris jums pasiūlys naujausią i7 procesorių, tad jūs tikrai niekuomet nesiskųsite greičiu arba atliekamų procesų kokybe. Negana to, šis kompiuteris turi ir galingą Nvidia vaizdo plokštę, todėl yra tinkamas žaisti ir kompiuterinius žaidimus. Matinio ekrano technologija garantuos, kad jums nereikėtų varginti savo akių.

Negana to, Acer atstovai neseniai paskelbė, kad artimiausiu metu turėtų būti atnaujinti Acer Aspire S7 modelio kompiuteriai – nuo šiol jie turės modernius IPS technologijos ekranus, kurie gerokai padidins ekrano raišką. Platus apžvalgos kampas ir kur kas realesnis vaizdo ir spalvų atkūrimas – tai didelis pranašumas prieš daugelį kitų kompiuterių, tad neturėtų būti keista, kad šio modelio Acer kompiuteriai ateityje dar labiau išpopuliarės.

Verta paminėti, jog atsinaujina ir HP kompiuterių firma. Neseniai buvo paskelbta, jog Hewlett-Packard skaidosi ir dabar savo vartotojams galės pasiūlyti kur kas daugiau naujovių (plačiau apie tai skaitykite čia). Jau legendomis tapusios HP Compaq ir Pavilion serijos ir toliau bus leidžiamos, tačiau prie to prisidės ir nauji kompiuterių modeliai, taip pat bus pradėti gaminti ir HP planšetiniai kompiuteriai bei išmanieji telefonai. HP nusprendė išskaidyti savo veiklą per dvi naujas įmones, kurios vadinsis HP Inc. ir Hewlett-Packard Enterprise. Pirmoji įmonė toliau gamins kompiuterius ir spausdintuvus ir pasistengs pateikti daugiau naujovių, taip pat įžengti į trimačių spausdintuvų rinką, kuri leistų HP atgauti tokį vardą spausdintuvų pasaulyje, kokį turėjo anksčiau. Antroji įmonė bus labiau susijusi su verslo klientais ir kurs serverius bei naująjį HP Machine – revoliucingą kompiuterių technologiją, kurios pirmasis prototipas turėtų būti pristatytas jau 2016 metų rudenį.

Manoma, kad ir toliau Acer kompiuteriai bei HP bus vieni iš favoritų namų vartotojų rinkoje – Acer Aspire neketina niekur trauktis, nes šios serijos kompiuteriai ir toliau populiarėja. Negana to, Acer šiemet pažadėjo atnaujinti ir dviejų rūšių planšetinius kompiuterius, kurie turėtų grumtis su galingaisiais Samsung ir Apple planšetiniais kompiuteriais. Taigi, galima padaryti išvadą, jog Acer ir HP žvelgia į priekį ir neketina apleisti savo solidžių pozicijų IT pasaulyje.