Kanapių aliejus HEMP OIL – natūralus sveikatos šaltinis

Šiais greito gyvenimo būdo laikais dauguma susiduria su įvairiomis sveikatos problemomis. Vieni jas bando ignoruoti, kiti iškart skuba pas gydytoją ir į vaistinę, o dar kiti gydymui renkasi natūralias priemones. Būtent pastarųjų šiomis dienomis sparčiai daugėja. Todėl nekeista, jog ir ilgą laiką užmiršti natūralūs produktai grįžta į madą. Vienas iš tokių pavyzdžių galėtų būti kanapių aliejus, kuris daugumai atrodo naujiena, tačiau taip yra tik todėl, kad žmonės ilgą laiką buvo jį užmiršę kaip ir daugumą kitų natūralių sveikatos gerinimo priemonių. Todėl šiandien pakalbėsime su UAB “Gera karma” vadovu Andrejumi Petruša, kuris papasakos apie kanapių aliejaus naudą sveikatai ir kodėl šio produkto nederėtų užmiršti.

Gal galėtumėte pradžiai papasakoti apie savo įmonę, gaminamą produkciją bei kodėl žmonės turėtų rinktis jus?

Pagrindinė mūsų veiklos sritis yra maisto papildų ir kosmetikos gamyba. Tačiau svarbu paminėti, kad pagrindinis tikslas yra kokybiška produkcija, taigi, mūsų produkcijoje nerasite jokių dažiklių, pigių konservantų ar GMO, juk tokie komponentai visiškai nedera su natūralumu ir sveika gyvensena. Būtent todėl visus savo gaminius žymime mūsų oficialiu/registruotu prekės ženklu – GERA KARMA™ bei taip leidžiame žmonėms nepasimesti renkantis ir būti tikriems, jog įsigis kokybišką gaminį”.

Visi norime būti sveiki, tad kokią konkrečią naudą gali suteikti kanapių aliejus?

HEMP OIL teigiamas poveikis sveikatai yra labai platus ir apima tikrai ne vieną sritį, tad paminėsime tik pagrindines jų, kadangi norint aptarti visą kanapių aliejaus naudą, gali tekti parašyti knygą. Pirmiausiai, kanapių aliejus yra naudingas mūsų odai, dėl gausybės riebiųjų rūgščių jis maitina odą, apsaugo nuo uždegimo, oksidacijos bei kitų senėjimo priežasčių. Kartu jis padeda išvengti tokių nemalonių odos problemų kaip egzema, dermatitas, psoriazė, kuri dažnai vadinama žvyneline, varikozės bei aknės ir tai tikrai ne pabaiga.

Tikriausiai, sutiksite, kad sveika širdis yra vienas iš geros savijautos garantų, juk tikrai nemažai žmonių susiduriu su širdies bei kraujagyslių problemomis ir tai nėra tik vyresnio amžiaus žmonių negalavimai, šios problemos pasitaiko ir visai jauniems. Tačiau mūsų gaminamas GERA KARMA™ kanapių sėklų aliejus gali padėti išvengti netgi jų. Tad jis gali padėti sumažinti padidėjusį kraujospūdį ir cholesterolio kiekį bei išvengti aterosklerozės. Visa tai padaryti leidžia kanapių aliejaus sudėtyje esanti linoleno rūgštis, kuri daugeliui žinoma kaip omega-3. Ši riebalų rūgštis yra nepakeičiama, o tai reiškia, kad pats organizmas jos pasigaminti negali ir ją būtina gauti su maistu.

Be to, riebiosios rūgštys naudingos ir mūsų smegenims, tačiau tai ne viskas, ką gali suteikti mūsų smegenims kanapių sėklų aliejus. Neseniai išsiaiškinta, jog jis gali apsaugoti mūsų smegenis nuo uždegimo bei vėžio rizikos, kadangi sudėtyje turi polifenolių, kurie yra itin svarbūs norint išvengtų šių baisių ligų.

Sakoma, kas per daug, tas negerai, tad kaip turėtų būti vartojamas kanapių sėklų aliejus, kad jo poveikis būtų geriausias?

Tiesa, toks posakis yra, ne išimtis ir mūsų produkcija, jeigu kalbant apie kanapių sėklų aliejų, jo vartojimas labai paprastas – suaugusiam žmogui rekomenduojama dienos norma yra du šaukštai. Tačiau labai svarbu paminėti, kad visai nesvarbu, kaip jūs vartosite aliejų. Tad galite šią normą išgerti paprastai, galite aliejumi pagardinti salotas, kitus gaminius, naudoti jį padažų ar gėrimų gamybai, juk sveiki kokteilius mėgsta tikrai ne vienas, juos taip pat galima papildyti kanapių sėklų aliejumi. Tačiau labai svarbu yra prisiminti, jog šio aliejaus negalima perkaitinti, kadangi tuomet jis praranda visas savo naudingas savybes.

Kanapių aliejus gali sumažinti skausmą ar tai irgi tiesa?

Taip, tai yra dar vienas labai praktiškas šio aliejaus panaudojimo būdas. Tad jeigu susidūrėte su netikėtu skausmu, bet nenorite vartoti įprastų vaistų, o galbūt šiuo metu po ranka jų net neturite, nereikėtų nerimauti, kanapių sėklų aliejus tikrai padės. Tačiau svarbu žinoti, jog skausmą numalšinti gali tik kokybiškas gaminys, tai dar viena priežastis, kodėl mes stengiamės gaminti ir parduoti tik aukščiausios kokybės produktus, nes tik tada jie yra veiksmingi. Tad geras gaminys padės įveikti skausmą, ypač, jeigu tai uždegimo rezultatas. Tačiau naujausi tyrimai rodo, kad kanapių sėklų aliejaus sudėtyje esančios medžiagos leidžia sumažinti įvairių rūšių skausmą. Taigi, ateityje aliejus gali būti pradėtas naudoti šioje srityje dar plačiau.

Natūrali priemonė išsilaisvinti nuo streso ir leisti raumenims pailsėti

Pokalbio pabaigoje paklaustas, ar tai visos kanapių sėklų aliejaus panaudojimo galimybės, UAB “Gera karma” vadovas Andrejus pusišypso ir papurto galvą: “juk sakiau, kad apie šio produkto naudą būtų galimą parašyti visą knygą, tad tai tikrai ne viskas”. Tuomet jis priduria, jog kanapių aliejus gali būti naudojamas siekiant sumažinti stresą. Be to, jis, ypač, aktualus sportuojantiems arba sunkiai dirbantiems. Kadangi juo ištrynus įtemptus raumenis, šie greitai atpalaiduojami bei taip sumažinama įtampa, kartu palengvėja ir visas gyvenimas. Ir nereikėtų galvoti, kad reikia viso buteliuko aliejaus, jog pajustumėme teigiamą poveikį, tam užtenka net ir labai nedidelio kiekio. Tad įsigijus kanapių sėklų aliejaus jį galima naudoti labai plačiai, o net ir pakankamai nedidelio kiekio užteks ilgam.