Kaip pasirinkti šilumos siurblį?

silubos siurbliaiŠilumos siurbliai yra pati svarbiausia geoterminio šildymo sistemos dalis, tad jeigu norite, kad namuose būtų šilta ir jauku – reikia atkreipti dėmesį į egzistuojančius pasirinkimus ir juos įvertinus pasirinkti Jums labiausiai tinkamą. Pasirinkti tinkamiausią yra atsakingas darbas, tad visada rekomenduojame pasikonsultuoti su profesionalais, kurie gali patarti. Šiuo metu dažnai linksniuojama Carel Lietuva įmonė, kuri tiekia tokio pobūdžio produkciją. Būtent Daikin šilumos siurbliai pristatomi kaip pats geriausias, ekonomiškiausias ir galingiausias variantas.

Kaina. Kaip ir perkant bet kokį kitą prietaisą, taip ir mąstant apie šilumos siurblio pirkimą – pirmiausia reikia nusistatyti biudžetą, kad būtų galima tikslingiau ieškoti tinkamiausio varianto. Logiška jog norisi, kad kaina atsipirktų. Žinoma, patogu, kai profesionalai rekomenduoja labiausiai jūsų galimybes atitinkantį variantą, tačiau klientas visada gali nuspręsti, kas jam labiausiai tinka.

Kaina varijuoja nuo daugelio veiksnių ir vienas jų yra verslininko investicija į reklamą. Kuo jos daugiau, natūralu, ir kaina būna didesnė. Žinoma, tuo pačiu kaina gali kisti ir priklausomai nuo to, kokios kokybės prietaisas yra parduodamas. Tiesa, brangus daiktas ne visada yra geras lygiai taip pat kaip pigus – ne visada blogas. Kompanijos Carel Lietuva produkcija puikiai geba suderinti nedidelės kainos ir kokybės santykį, tad įvertinkite galimybes ir pasinaudokite jomis.

Valdymas. Šiuo metu rinkoje siūlomi šilumos siurbliai yra labai funkcionalūs. Inovacija – šilumos valdymas per tam tikrą atstumą. Pavyzdžiui, jeigu jau važiuojate link savo namų – naudodamiesi pulteliu galite padidinti temperatūrą. Kai grįšite – namuose bus labai šilta ir jauku.

Naujoviški šilumos siurbliai gali būti valdomi net naudojantis interneto teikiamais privalumais. Inovacijos tikrai prisideda prie paprastesnio naudojimo, tačiau kai kuriais atvejais geriau pasirinkti įprastą prietaisą nei tą, kuris turi labai daug papildomų funkcijų. Pastarasis tiesiog greičiau genda.

Garantija. Norisi, kad sugedus prietaisui žinotume į ką galima kreiptis. Labai malonu, kai prietaisas dar ir sutvarkomas visiškai nemokamai. Daikin šilumos siurbliai yra parduodami su garantija, tad jeigu juos naudojant iškiltų kokios nors problemos – profesionalai jas išspręs visiškai nemokamai. Svarbiausia neišmesti garantinio lapelio, kuris tampa svarbiausiu dokumentu įrodančiu, kad paslauga Jums turi būti suteikiama.

Dizainas. Šilumos siurbliai pasirenkami ne tam, kad puoštų namus, tačiau siekiant, kad skleidžiama šilumos energija padėtų namuose jaustis kur kas maloniau. Akivaizdu, kad prietaiso išvaizda tikrai nėra pagrindinis ir svarbiausias veiksnys pasirenkant. Tačiau tuo pačiu tai gali būti papildoma smulkmena, kuris apspręs, kurį siurblį pirksite. Dažniausiai pasirenkami baltos spalvos prietaisai, kadangi juos gana paprasta įmontuoti. Tuo pačiu geriausias variantas yra mažas, tačiau galingas prietaisas. Žinoma, jų kaina yra kiek didesnė, tačiau įvertinkite tai, kad daiktas perkamas ilgam laiko tarpui. Jau geriau iškart įsigyti kokybišką, nei po kelerių metų pakeisti.

Šilumos siurbliai gali būti pasirenkami pagal daugelį veiksnių. Svarbiausia yra visus apgalvoti, kad vėliau būtumėte tikras, kad jūsų sprendimas buvo teisingas. Pasikonsultuokite su profesionalais, kurie gali patarti ir rekomenduoti.