Kaip pasirinkti geriausią krosnį?

krosnysNepriklausomai nuo to, ar krosnis jums bus reikalinga pirtyje, ar gyvenamajame name – tikslingas jos pasirinkimas padės džiaugtis rezultatais. Šiuo metu rinkoje galima rasti labai platų pasirinkimą, kadangi krosnys pripažįstamos kaip kur kas geresnis variantas nei iki šiol naudojami pečiai. Pastarieji dažniausiai nepatogūs savo dydžiu, o ką jau kalbėti apie tai, kad dažniausiai itin nepatrauklūs akiai. Krosnys, tuo atveju, tampa puikia alternatyva, kurią rekomenduojame statyti svetainėse ir panašaus tipo kambariuose, kur praleidžiate nemažai laiko. Tinkamas mikroklimato sukūrimas padės jums džiaugtis puikia namų temperatūra net ir tokiu atveju, jei lauke siaučia pūga.

Krosnys dažniausiai pasirenkamos įvertinus kelis aspektus, kurie yra esminiai renkantis geriausią variantą:

  • Ekonomiškumas turėtų būti vienas iš pagrindinių kriterijų, kuris padėtų pasirinkti labiausiai jūsų namams tinkančią krosnį. Pagalvokite apie tai, kad Lietuvoje ištisai šildyti namus reikia vos ne 8 mėnesius. Laiko tarpas labai ilgas, tad kuo ekonomiškesnį variantą pavyks rasti – tuo daugiau pinigėlių sutaupysite.
  • Kiek laiko žadate kasdien sugaišti su krosnies užkūrimu? Nemažai šeimų gyvena tokiu ritmu, kad nieko visą dieną nebūna namuose ir tik vakare grįžę šeimos nariai užsikuria krosnį. Tokiu atveju jums reikalingas variantas, kuris itin greitai įkaista. Netgi rekomenduojame įsigyti krosnelę su nuotolinio valdymo pulteliu. Gulite sau lovoje ir jei atrodo, kad šilumos namuose yra kiek per mažai – paprasčiausiai padidinate temperatūrą.
  • Siekiantiems sutaupyti laiko taip pat verta pagalvoti ir apie valandų tarpą kuomet malkos degs. Kai kuriais atvejais užkrauti reikia kas kelias valandas, kitais – kas 12 ar daugiau. Žinoma, geresnis variantas yra tas, kuris nereikalauja nuolatinės priežiūros.
  • Egzistuoja ir labai platus stilių pasirinkimas. Šiuo metu itin iškeliamos skandinaviškos. Tačiau krosnys atkeliavo iš Italijos, tad nebūtų drąsu teigti, jog būtent šia produkcija itin rekomenduojame pasinaudoti siekiant geriausio varianto.

Šiluma namus paverčia daug jaukesniais ir TIKRAIS namais. Tokia jau žmogaus prigimtis: jis nemėgsta drėgmės ir šalčio. Susikurti nuostabius namus yra gana paprasta. Krosnys padės pasiekti maksimaliai geriausių rezultatų. Pasinaudokite galimybėmis.