Kaip optiškai sumažinti krūtinę?

didelių dydžių liemenėlės Kai reikalinga didelių dydžių liemenėlė, moteris susiduria ir su daugiau problemų, ne tik liemenėlės paieškomis. Dabar didelių dydžių liemenėlės gali būti užsakomos iš interneto parduotuvių, tas šiek tiek panaikina problemų. Kartais būna ir akcija liemenelems, ir jeigu parduotuvės didelis asortimentas, galima tikėtis nusipirkti net kelias. Tačiau tai nepakeičia paties fakto – didelės krūtinės. Kai kam didelė krūtinė nepatogu judant, kitoms negražu estetiškai, kitoms tai atrodo per vulgaru. Tad yra būtų ir sumažinti krūtinę arba bent sukurti tokią optinę apgaulę.

Apsirengti krūtinę mažinančiais drabužiais

Pirmoji strategijos dalis – apsirengti drabužius, su kuriais krūtinė iš tiesų atrodytų kiek įmanoma mažesnė. Pirmiausia, reikia nustatyti, kokios patogios liemeneles jums reikia, atliekant išmatavimus. Jūsų pasirinkta liemenėlė turi būti ne didesnė ir ne mažesnė – ji turi tiesiog jums tikti. Tai sąlygos ir komfortą, ir geresnę išvaizdą. Kaip jau minėjome, liemeneles dideliu dydziu internete  galima rasti specialiose parduotuvėse. Be viso to, galima ieškoti ir specialios liemenėlės, kuri šiek tiek sumažina krūtinę. Tai netiks maitinančioms moterims, nes joms apskritai reikėtų liemeneles maitinancioms, kuri sudarytų sąlygas lengvai išimti krūtį ir pamaitinti pienu kūdikį. Tuo tarpu liemenėlės, kurios optiškai mažina krūtinę, ją suspaudžia, kartu suspaudžia ir netgi viršutinę krūtinės dalį, kad nesimatytų krūtinės apvalumų ir jie neliptų iš liemenėlės lauk. Tokios grazios liemeneles dideliu dydziu padėtų atrodyti neiššaukiančiai, gražiai, kai ant viršaus būtų dėvimi kokie nors gražūs aptempti drabužiai, pavyzdžiui, vakarinė suknelė uždaru kaklu. Jeigu rinksitės tamsesnių spalvų drabužius, tai taip pat padės optiškai sumažinti krūtinę, jos neišryškinti. Taip pat reikėtų rinktis palaidines su tinkama iškirpte. Jeigu tai bus V formos iškirptė, ji padės atrodyti paprasčiau ir nesukurs didelės krūtinės įvaizdžio. Taip pat reikėtų stengtis nedėvėti palaidinių ar megztinių, kurie turėtų ornamentus būtent ant krūtinės, arba kurie būtų su kailiukais, macheros siūlu. Geriau rinktis vientisą audinį, taip pat be jokių raštų. Jeigu ties krūtine raštai, kurie ant viso kūno atrodo vienodai, staiga bus labai išsitampę, tai irgi atkreips dėmesį į didelę krūtinę. Tinkami drabužiai – švarkeliai, kardiganai, jie taip pat padės išgauti norimą efektą. Vertėtų ir vengti kaklo papuošalų, nes jie vėlgi išryškins būtent krūtinės dalį. Taip, kaip jums turi būti užtikrinta patogi liemenele didelio dydzio, taip turi būti ir patogūs drabužiai, ne per maži. Jeigu vilksitės per krūtinę nesueinančius, per mažus marškinius, per sagas ir plyšius matysis iš šono liemenėlė ir krūtinė, matysis, kad ten trūksta apimties drabužio. Tad venkite per mažų rūbų.

Kaip iš tiesų sumažinti krūtinę

Žinoma, jeigu jums atsibodo ieškoti dideliu dydziu liemenukai intenretu, jeigu nebenorite visą laiką stengtis rengtis drabužiais, kurie vizualiai mažintų krūtinę, galite ją tiesiog sumažinti fiziškai. Taip, kad liemeneles moterims tiktų pora ar vienu dydžiu mažesnės, ir kartu krūtinė iš tikro būtų smulkesnė. Kaip tai padaryti? Vienas iš patikimų būdų – numesti svorio. Jeigu turite šiek tiek nereikalingo viršsvorio, galite lieknėti iki tam tikros ribos, kiek jūs leidžiate sau sulieknėti. Tuomet tirps riebalai nuo viso kūno, automatiškai ir nuo jūsų krūtinės. Tik lieknėkite sveikais būdais – nebadaukite, bet rinkitės protingą mitybą, pajudėkite, sportuokite. Visa tai leis pasijusti lengvesnei ir vietoje apvalaus kūno turėti tikrai tobulą figūrą, net ir turint nedidelį svorį, vis tiek turėti nemažą, tačiau jau nebe per didelę krūtinę.