Kaip išsirinkti sportinį kostiumą vyrams?

sportiniai kostiumaiNereikia net minėti, kad nauji kostiumai sportui turi būti kokybiški, patogūs, patvarūs, žinomo gamintojo, ryškių spalvų ir dar madingi. Šių nemažų reikalavimų gali nepakakti jeigu nemokėsime pasirinkti tinkamai.

Gamintojas

Sportiniai kostiumai vyrams dažnai atstoja laisvalaikio aprangą arba rūbus, nešiojamus namuose. Galvojame, kad namuose galimi trinti bet kokie pigus kostiumai. Pigūs kartais reiškia nekokybiškus. Todėl nebūtina ieškoti tokios pat kainos rūbo, kiek kainuotų vyriski kostiumai vestuvems, bet į gamintoją ir audinį atkreipti dėmesį reiktų. Tik medvilniniai nauji kostiumai bus komfortiški ir kiek įmanoma ilgaamžiškesni.

Žinoma gamintojai nerizikuos prarasti lojalius pirkėjus. Todėl jų prekiniais ženklais išdabinti rūbai nešiosis ilgiau ir patogiau, nei iš neaiškaus pardavėjo rankų. 

Modelis

Kaip ir moterims, taip ir kostiumai vyrams turi būti patogūs. Tačiau ar rinktis vien tik kelnes ir jas vilkėti su marškinėliais, o galbūt rinktis dviejų dalių kostiumą. Šiemet, mados negailestingos, t.y. arba kombinezonai arba dviejų dalių nauji kostiumai.

Dviejų dalių kostiumai gali būti su per galvą vilktis skirtais džemperiais ir per priekį susegamais. Žinoma, reiktų pirmenybę teikti pagal savo skonį. Galima rinktis su gobtuvu arba be jo.

Šiemet itin madingos kelnės su pažemintu juosmeniu. Nepamirškime, kad šių metų topas – padidinti pečiai ir lyg pripūsti minkštučiai džemperiai. Priimant sprendimą apie patinkantį modelį tai reiktų turėti omenyje.

Spalva

Sportiniai nauji kostiumai yra ant bangos. Pasiūla tikrai plati, todėl norint tinkamai pasirinkti teks pavargti. Internete ieškokite: vyriški kostiumai vilniuje, kostiumai vyrams kaune, vyriski kostiumai panevezyje. Per filtrus atsijokite kažkuo panašias frazes į vyriski kostiumai nuoma. Vuale… Gaunate visą sprendinių paletę. Šiemet, venkite ryškių spalvų. Iki šiol skatinti pamilti rožinę vyrai nepasidavė, todėl ji taip ir nuslinko nuo mados podiumų.

Šiandien, kostiumai vyrams vilniuje turėtų būti baltos, pilkos, juodos, rudos, mėlynos spalvos. Visos prigesintos žemės spalvos, taip pat sodrios geltonos, energijos suteikiančios raudonos ir žalios. Oranžinę spalvą palikite kitiems metams. Pamirškite margais raštais ir piešiniais išmargintus sportinius kostiumus. Pirmenybė vienspalviams rūbams.