Kaip atnaujinti baldus?

baldu atnaujinimasSenų baldų atnaujinimas yra kur kas paprastesnis darbas nei daugelis mano. Kol vieni vos susidėvėjusiems baldams skubiai perka kitus, tuo tarpu tam tikra žmonių kategorija mano, kad esant galimybėms sutaupyti – būtent taip daryti ir reiktų. Šiuo atveju visiškai nesvarbu, kokio kambario baldai yra perkami arba atrestauruojami. Pavyzdžiui, analizei galime pasirinkti biuro kėdes. Atrodo, paprastas baldas. Kadangi jis dažnai dėvimas, nieko keisto, kad gana greitai ir susidėvi, taigi reikalingas nuolatinis keitimas. Tiesa, dažniausiai susidėvėjimas yra susijęs su išvaizda, o ne funkcijomis, taigi užtenka atnaujinti patį baldą, kad jis būtų vėl sėkmingai naudojamas.

Biuro kėdės – nedidelis ir labai paprastos konstrukcijos baldas, taigi jo atnaujinimas tikrai nėra sudėtingas. Svarbiausia žinoti metodus, kuriais galima pasiekti norimą rezultatą, įsigyti tam tikras priemones ir bandyti tol, kol pavyks gauti tai, ko jūs norite.

Ar baldų atnaujinimas – geras pasirinkimas?

Baldų atnaujinimas – puikus pasirinkimas, kadangi taip suteikiama galimybė ne tik sutaupyti labai daug pinigų, tačiau tuo pačiu susikurti išskirtinį interjerą. Paprasčiausiai, savo rankomis restauruoti baldai bus vienetiniai. Tokiu atveju biuro kėdės bus ne tik patogios, tačiau taip pat ir išskirtinės.

AKRILAS. Tai viena iš galimybių atnaujinti kėdę. Kadangi akrilas puikiai piešia net ir ant nelygių paviršių, būtent juo galima dekoruoti ne tik medines, tačiau ir plastmasines kėdes. Svarbiausia pasirinkti tokius raštus, kurie jums atrodytų gražūs. Tiesa, jeigu manote, kad jūsų kraujyje meniniai sugebėjimai yra labai menki, tokiu atveju rekomenduojame pasisamdyti profesionalų menininką. Galbūt akrilu jis gali dekoruoti visas biure esančias kėdes išlaikant tam tikrą tematiką?

DEKUPAŽAS. Kita iš galimybių labai seną kėdę prikelti naujam gyvenimui. Tiesa, dekupažo technika tinka tik medinėms kėdėms. Plastikos, šiuo atveju, dekoruoti niekaip nepavyks. Dekupažas labai giriamas todėl, kad nereikia jokių specifinių žinių siekiant gauti gerą rezultatą. Praktiškai bet kuris gali sukurti išskirtinio stiliaus kėdę tiek darbe, tiek namuose.

SENDINIMAS. Dar vienas iš variantų, kuris sėkmingiau atrodo tuomet, kai sendinama medinė kėdė. Paprasčiausiai plastikas ne taip lengvai pasiduoda, tad nemokant galima visiškai sugadinti baldą. Sendinti medinę kėdę galima paprasčiausiai pasiėmus švitrinį popierių. Braukykite juo tol, kol sukursite išskirtinį paviršių.

PERLAKAVIMAS ARBA PERDAŽYMAS. Bene pats paprasčiausias būdas norint atjauninti labai seną baldą. Įsigykite kokybiškus dažus arba kokybišką laką ir juo padenkite kėdės paviršių. Tiesa, kadangi reikia lakuoti ypač plonu sluoksniu – rekomenduojamas purškimas, o ne dažymas teptukais. Galima atrasti tokių vietų, kur suteikiamos baldų dažymo paslaugos. Profesionalai viską atliks taip, kad senos kėdės bus prikeltos naujam gyvenimui.

Biuro kėdės atnaujinimas – nesudėtingas procesas. Kadangi darbus tiek galite atlikti pats, tiek juos palikti profesionalams – siūlome įvertinti, kokie yra jūsų poreikiai ir nuspręsti, ar verta investuoti specialistui. Bet kuriuo atveju kėdės atnaujinimas bus pigesnis variantas nei kad naujos pirkimas. Tuo pačiu galima susikurti išskirtinį stilių biure, kadangi atnaujinti baldai bus vienetiniai ir tikrai išskirtiniai. Jeigu turite fantazijos – viskas jūsų rankose.