Kai ieškoma vartojimo paskola su turto įkeitimu

Vartojimo paskola su turto ikeitimu

Ne kiekvienas vartotojas yra linkęs naudotis paskolomis ir prisiimti papildomus finansinius įsipareigojimus, tačiau reikėtų nepamiršti, kad kiekviena situacija yra labai individuali ir skirtinga. Tai reiškia, kad nėra vieno vienintelio sprendimo, kuris galėtų tikti kiekvienu atveju, todėl nepaisant to, kad galbūt iki šiol jums niekuomet nebuvo tekę naudotis kreditorių teikiamomis paslaugomis, galite susidurti su situacija, kuomet paskola yra tiesiog būtina. Žinoma, galite sakyti, kad jūsų pajamos nėra pakankamai didelės, kad galėtumėte prašyti didesnės vertės paskolos, tačiau nepamirškite, kad tokius finansinius įsipareigojimus galima prisiimti ir su turto įkeitimu. Pavyzdžiui, jei jums yra reikalingas didesnis busto remonto kreditas ir jūs turite nuosavo turto, tuomet galite kreiptis į pasirinktus kreditorius, kurie gali suteikti vartojimo kreditą su turto įkeitimu. Tokiais patogiais finansinių paslaugų pasiūlymais pastaruoju metu pasinaudoja vis didesnė dalis vartotojų, todėl jei jau kurį laiką rimtai svarstėte apie būdus, kuriais galėtumėte finansuoti savo norimą pasiekti tikslą, nepamirškite, kad egzistuoja ir kreditoriai, kurių taikomi pasiūlymai neretai būna labai patrauklūs.

Kita vertus, jei tokiomis paslaugomis dar nesinaudojote, jums neabejotinai turėtų kilti daugybė įvairių klausimų, į kuriuos norėtumėte žūtbūt gauti tikslius atsakymus. Be to, tai yra ypač svarbu, jei norite neprašauti pro šalį ir pasinaudoti pačia žemiausia palūkanų norma pasižyminčia vartojimo paskola su turto įkeitimu. Todėl pirmiausia pabandykite sudaryti jums kylančių klausimų sąrašą. Net jei jums pasirodys, kad turite per daug klausimų ir jums tikrai nevertėtų jais visais konsultuotis su kreditoriais ar asmeninių finansų konsultantais, būkite tikri, kad tai daryti ne tik verta, tačiau ir būtina. Jūsų sprendimas turi būti labai gerai apgalvotas, racionalus, teisingas ir sėkmingas. Juk jei jūs planuojate pasirinktiems kreditoriams įsipareigoti daugybei metų, tikrai nenorėtumėte dalį savo gyvenimo save graužti vien todėl, kad paskubėjote ir skyrę pernelyg mažai dėmesio pasirinkote kur kas brangesnį paskolos variantą. Todėl norint tokių nepatogumų išvengti, reikėtų išsiaiškinti absoliučiai visas net ir pačias smulkiausias detales, kurios galbūt jums atrodo juokingos ar nereikšmingos.

Kai būsite tinkamai pasiruošę ir apie paskolas žinosite kiekvieną svarbią detalę, galite būti tikri, kad jausitės kur kas tvirčiau ir labiau pasitikėsite savo jėgomis. Atminkite, kad žinios suteikia jums gerokai didesnį pranašumą, todėl kuo daugiau jų turėsite, tuo lengviau bus atrasti vartojimo paskolos pasiūlymą, kuris pasižymės pačiomis palankiausiomis ir patraukliausiomis sąlygomis, padedančiomis jums išvengti didelių papildomų išlaidų ir kitų nepatogumų. Jei paskola pasižymės nedidele palūkanų norma ir bus suteikiama pakankamai ilgam terminui, tuomet mėnesinės paskolos grąžinimo įmokos taip pat bus kur kas mažesnės, todėl tokiu atveju jūsų mėnesinės grynosios pajamos taipogi reikšmingai nesumažės.

Taigi, kaip jau supratote, pirminis žingsni, kurį turėtų žengti kiekvienas vartotojas, kuris galvoja apie vartojimo paskolos su turto įkeitimu ėmimą, turėtų išsiaiškinti tai, kas jam neduoda ramybės ir kelia daugiausiai klausimų. Be to, jau buvo minėta, kad jokiu būdu nereikėtų skubėti ir skubinti visų įvykių. Šiuo atveju mes kalbame apie labai rimtų finansinių įsipareigojimų prisiėmimą gerokai ilgesniam terminui nei tais atvejais, kai vartotojai naudojasi greitaisiais kreditai, todėl jei norite neprašauti pro šalį ir būti visiškai tikri, kad jūsų norimas priimti sprendimas bus pats teisingiausias ir sėkmingiausias, nepamirškite rasti kuo daugiau naudingos ir labai tikslios informacijos, atitinkančios šiuolaikinę tokių finansinių paslaugų rinką. Tuo tarpu, kad visa tai jums taptų lengvesne užduotimi, pateiksime ne vieną naudingą patarimą, kuris turėtų sutaupyti jums daugiau laiko ir leistų išvengti įvairių galimų nepatogumų.

Kokiais atvejais vartotojai dažniausiai naudojasi vartojimo paskolomis su turto įkeitimu?

Kaip jau supratote, situacijų yra labai daug ir įvairių, todėl natūralu, kad ir vartojimo paskolos su turto įkeitimu kaskart imamos turint skirtingą tikslą. Tačiau net ir tokiu atveju galima įvardinti bent keletą priežasčių, kodėl vartotojams gali reikėti vartojimo paskolos, todėl pateiksime kelias iš jų. Tokiu atveju galėsite lengviau suprasti ar ir jūsų atveju galėtų kuo puikiausiai pasitarnauti tokia šiomis dienomis labai populiari finansinė paslauga.

 • Būsto remonto kreditas. Daugelis vartotojų, kurie norit atnaujinti savo gyvenamąjį būstą susiduria su lėšų trūkumu. Juk puikiai suprantama, kad tikrai ne kiekvienas iš mūsų turime tiek daug santaupų, kurias galėtume ar norėtume akimirksniu skirti visoms būsto remontui tenkančioms išlaidoms padengti. Tačiau vėlgi, jei būsto remontas nėra vykdomas reguliariai, t.y. bent kartą per penkerius metus, galiausiai tenka susidurti su įvairiais papildomais nepatogumais, kurie tiesiogiai kenkia mūsų gyvenimo kokybei ir mažina jaučiamą komfortą. Dėl šios priežasties nereikėtų atitolinti būsto remonto darbų ar dar blogiau – visiškai jų vengti. Juk savo namuose kiekvienas nori jaustis kaip tvirtovėje ir poilsio oazėje. Todėl kadangi tai yra vienintelė vieta, kurioje mes galime tinkamai pailsėti ir atsigauti, jokiu būdu neturėtume ignoruoti būsto remonto įgyvendinimo būtinybės.
  Kita vertus, iki šiol galėjote teigti, kad tokių darbų įgyvendinimo nesiėmėte todėl, kad neturėjote tam pakankamai reikalingų lėšų, todėl bandėte taupyti. Tačiau, kaip jau minėjome, to daryti nėra jokios būtinybės, kadangi šiomis dienomis nėra sudėtinga kreiptis į kreditorius, kurie teikia vartojimo paskolas su turto įkeitimu. Pavyzdžiui, jei gyvenamasis būstas, kuriame šiuo metu gyvenate ir kurį norite atnaujinti, priklauso jums, tuomet jį galite įkeisti, gaudami norimo dydžio paskolą. Įprastai nekilnojamojo turto įkeitimas suteikia galimybę gauti gerokai didesnę vartojimo paskolą, todėl jei jūsų būsto remonto kaštai bus labai dideli, galite būti tikri, kad nebus sudėtinga juos įgyvendinti, kai pasinaudosite būsto remonto vartojimo kreditu.
 • Baldų ir buitinės technikos įsigijimas. Kaip ir jau minėtas būsto remontas, baldai ir buitinė technika įprastai atsieina nemažus pinigus, todėl jei vartotojai neturi pakankamai asmeninių lėšų, kuriomis padengtų tokių brangių pirkinių įsigijimą, labai dažnai ima galvoti apie alternatyvas, kurios padėtų gauti papildomų lėšų. Suprantama, kad viena iš jų įprastai būna vartojimo paskola, kurios vertė yra didesnė, o grąžinimo terminas – ilgesnis. Tuo tarpu, jei galvojote, kad baldus ir buitinę techniką galite įsigyti ir už mažesnę kainą, rinkdamiesi ne tokius žinomus ir populiarus gamintojus, turėtumėte labai gerai apgalvoti ar toks sprendimas būtų tinkamas. Atminkite, kad tokie daiktai yra naudojami kiekvieną dieną ir jie kur kas greičiau nusidėvi. Tuo tarpu, jei pasirinksite ne tokios aukštos kokybės daiktus, galite gerokai greičiau ir dažniau susidurti su jų gedimais ar pažeidimais. Suprantama, kad tai padidintų jūsų patiriamas išlaidas ir blogintų jūsų asmeninę finansinę padėtį. Norint tokių nepatogumų išvengti, reikėtų gerai įvertinti riziką. Jei nesate tikri, kad vieni ar kiti baldai ir buitinė technika tarnaus daug metų, tuomet geriau nerizikuoti. Kreipęsi dėl vartojimo kredito, kokybiškus ir ilgaamžius daiktus įsigysite kur kas lengviau. Tokiu atveju jums nereikės sukti galvos dėl jų prastesnės būklės ar neefektyvaus veikimo.
 • Naujos transporto priemonės pirkimas. Turbūt bene kiekvienas šiuolaikinis vartotojas sutiktų, kad be nuosavo transporto priemonės šiomis dienomis nė žingsnio. Trumpiau tariant, daugeliui tai yra labai didelė būtinybė, todėl jei ir jums prireikia naujo automobilio, reikėtų labai gerai pagalvoti, kokius pasirinkimus turite. Be abejo, visuomet galima ieškoti senų gamybos metų ir pigios transporto priemonės, tačiau ar toks sprendimas yra teisingas? Juk tokiu atveju yra rizikuojama susidurti su labai rimtais techniniais gedimais, kurių remontui tektų skirti dar daugiau pinigų, patiriant nemenkas išlaidas. Be to, tai neigiamai veiktų ir patį važiavimą bei saugumą. Todėl nemanykite, kad svarbiausia transporto priemonė, o ne jos būklė. Toks požiūris yra labai neteisingas.
  Kaip bebūtų, jei jūs teigiate neturintys pakankamai pinigų naujesnio automobilio įsigijimui, tai nėra problema, kurios šiomis dienomis negalėtų išspręsti šiuolaikiniai kreditoriai. Jei turite nuosavo turto, kurį galėtumėte įkeisti, galite susisiekti su pasirinktais tokių finansinių paslaugų teikėjais ir aptarti visas tolimesnes detales. Be to, nepamirškite, kad kreditorius šiandien galima rasti naudojantis internetu, todėl tai gali padėti sutaupyti dar daugiau jūsų brangaus laiko. Tuomet, kai rasite kreditorius ir nuspręsite, kad jų pasiūlymas gali būti patraukliausias, būtinai labai daug dėmesio skirsite būsimos naujos transporto priemonės paieškoms ir jos pasirinkimui. Trumpiau tariant, nuosavas automobilis įprastai būna naudojamas ne vienerius metus – ypač, jei jis būna naujas. Tai reiškia, kad jūs turite būti visiškai tikri, kad automobilis yra techniškai tvarkingas ir jums neteks akimirksniu susidurti su įvairiais jo gedimais. Jei to nepamiršite, labai tikėtina, kad įsigysite kokybišką, patvarią, komfortišką, saugią ir ilgaamžę transporto priemonę.
 • Verslo kūrimui ir vystymui. Tai dar viena labai dažna priežastis, dėl kurios pakankamai didelė dalis šiuolaikinių vartotojų į jų pasirinktus kreditorius kreipiasi dėl vartojimo paskolos. Žinoma, ne kiekvieno vartotojo mėnesinės pajamos yra pakankamos, kad būtų galima gauti didelę paskolą verslui kūrimui ir jo vystymui, tačiau jei tokiais atvejais turimas nuosavas turtas (pvz., nekilnojamasis turtas), situacija tampa kur kas lengvesnė. Tuomet galima kreiptis dėl vartojimo kredito su turto įkeitimu. Įprastai tokiems finansiniams įsipareigojimams taikomos nedidelės palūkanos, o grąžinimo terminas gali siekti net 30 metų, todėl jei jums reikalinga labai didelė pinigų suma, galite būti tikri, kad mėnesinės jums suteiktos paskolos grąžinimo įmokos nebus labi didelės ir reikšmingos, jei paskola bus imama kur kas ilgesniam ar netgi maksimaliam terminui.
  Be abejo, nemaža dalis žmonių bijo rizikuoti, nes mano, kad jų verslas gali nepasisekti, todėl tokiu atveju jiems tektų daugybę metų dengti savo prisiimtus finansinius įsipareigojimus neturint pagrindinio iki tol pajamas generavusio šaltinio. Tačiau nejaugi manote, kad tokiu požiūriu turėtų vadovautis sėkmės siekiantis verslininkas?
  Pavyzdžiui, jei vykdote komercinę veiklą ir jūsų veikloje reikia papildomos techninės įrangos ar tam tikrų specifinių komercinių patalpų, be kurių nebūtų galima įsivaizduoti sparčios ir kokybiškos verslo plėtros, visuomet reikėtų ieškoti papildomų finansavimo galimybių. Juk jei jūs nesiimsite atitinkamų priemonių ir neieškosite pačių efektyviausių išeičių, jūsų verslas gali sustoti vietoje. O tai yra labai pavojinga, kadangi neturint pakankamų apyvartinių lėšų išsilaikyti verslui, kuris nesulaukia didesnio klientų skaičiaus, yra labai sudėtinga, o kai kuriais atvejais ir visiškai neįmanoma. Todėl jei jūs turėsite labai aiškų tikslą ir verslo planą, kuriuo sistemingai vadovausitės, vartojimo paskolos pagalba galite gerokai efektyviau ir sėkmingiau pajudėti į priekį. Tai taip pat suteiktų jums kur kas didesnį konkurencinį pranašumą.
 • Įvairios papildomos didesnės vertės investicijos. Iš tiesų, vardinti priežastis, dėl kurių vartotojai kreipiasi į kreditorius tikėdamiesi gauti vartojimo paskolas, galima dar labai ilgai. Tačiau, kaip jau supratote, jų yra daugybė ir jos tiesiogiai priklauso nuo konkrečių vartotojų lūkesčių. Todėl jei jūs jau kurį laiką svarstote įgyvendinti vieną ar kitą tikslą, kuriam reikia didesnių investicijų, labai gerai pagalvokite ar jums verta ilgai laukti taupant savo asmenines lėšas, ar vis dėlto būtų geriau kreiptis į kreditorius, kurie vartojimo paskolą su turto įkeitimu galėtų suteikti kur kas greičiau ir sklandžiau, tokiu būdu palengvinant jūsų užsibrėžto tikslo siekimą. Ir, žinoma, nors tai yra labai rimtas finansinis įsipareigojimas, atminkite, kad jei nesieksite to, ko esate užsibrėžę ir apie ką svajojote jau daugybę metų, tikrai negalėsite mėgautis pilnaverčiu ir laimingu gyvenimu.

Kokiomis priemonėmis reikėtų naudotis, jei norite gauti vartojimo paskolą?

Suprantama, kad į šį klausimą yra keli atsakymai, tačiau vienas iš populiariausių neabejotinai yra susijęs su internetu. Ir net jei jūs savęs negalėtumėte priskirti prie šiuolaikinių ir kompiuterizuotų vartotojų, tai tikrai nėra problema. Šiandien kiekvienas iš mūsų gali labai lengvai ir greitai pasinaudoti internetu. Tai suteikia mums kur kas didesnį pranašumą ir palengvina daugybės mums aktualių užduočių atlikimą. Todėl jei ir jūs ieškodami vartojimo paskolos su turto įkeitimu pasinaudosite internetu, savo norimą tikslą pasieksite kur kas lengviau ir efektyviau. Be to, tokiu atveju jūs galėsite peržiūrėti kur kas didesnį vartojimo paskolų teikėjų asortimentą, tokiu būdu išsirinkti patį palankiausią ir patraukliausią vartojimo paskolos variantą.

Kaip žinia, vartojimo paskolos gali būti imamos kredito bendrovėje, kredito unijose, komerciniuose bankuose, naudojantis tarpusavio skolinimosi platformomis ar netgi kreipiantis į vartojimo paskolas teikiančius privačius fizinius asmenis. Pasirinkimas yra labai didelis ir platus, todėl jei paskolos negausite iš vienų pasirinktų finansinių paslaugų teikėjų, galbūt ją gausite kreipdamiesi į kitus. Kaip bebūtų, jei turite nuosavo turto, kurį galėtumėte įkeisti imdami paskolą, jūsų situacija yra pakankamai palanki, todėl net jei dar niekuomet nebuvote kreipęsi į kreditorius, tai tikrai jums nesukels jokių papildomų keblumų.

Pirmiausia norint įvertinti dabartinį vartojimo paskolų asortimentą, reikėtų pasitelkti internetinę paieškos sistemą. Vos kelių tikslinių raktinių žodžių pagalba galėsite atlikti paiešką, kurios metu internetinė paieškos sistema jums atrūšiuos ir sugeneruos rezultatus, geriausiai atitinkančius jūsų pateiktą internetinę užklausą. Žinoma, kadangi šios finansinės paslaugos yra labai populiarios šiuolaikinių vartotojų tarpe, kreditorių, kurie gali jums pasiūlyti vartojimo paskolas su turto įkeitimu, bus ne vienas ir ne du. Tai reiškia, kad visų pirma turėtumėte skirti kaip įmanoma daugiau laiko ir pastangų tam, kad galėtumėte peržiūrėti daugiau vartojimo paskolų pasiūlymų, vertindami vienų ar kitų finansinių paslaugų teikėjų savo klientams taikomą palūkanų normą, paskolos grąžinimo terminą, sutarties administracinius mokesčius ir kt. Visa ši informacija jums turėtų padėti lengviau apsispręsti ir suprasti, kuris vartojimo paskolos variantas galėtų būti pats tinkamiausias ir labiausiai prieinamas jūsų konkrečioje situacijoje.

Tuomet, kai rasite jums patikusius ir jūsų manymu geriausią pasiūlymą galinčius pateikti kreditorius, paraišką vartojimo paskolai gauti galite pateikti naudodamiesi internetu ir pasirinktų kreditorių internetiniu tinklalapiu. Tai padaryti ilgai neužtruksite. Be to, kreditoriai gavę jūsų pateiktą vartojimo paskolos paraišką su jumis susisieks kelių valandų bėgyje (jei kreipsitės jų darbo valandomis). Tokiu atveju galėsite susitarti dėl susitikimo, kurio metu atidžiau aptarsite visas vartojimo paskolos sąlygas, jūsų mokumą ir finansines galimybes bei kitus svarbius aspektus, kurie gali turėti tiesioginės įtakos tiek vartojimo paskolos sumai, tiek ir jos terminui bei galutiniam vartojimo paskolų teikėjų sprendimui.

Kaip elgtis, kad vartojimo paskola nesukeltų finansinių problemų?

Visų pirma reikėtų atminti, kad finansines problemas sukelia ne vartojimo paskolos ar greitieji kreditai, o pačių vartotojų priimami neteisingi finansiniai sprendimai. Dėl šios priežasties kiekvienas kreditorius ir asmeninių finansų konsultantas savo klientams rekomenduoja elgtis labai atsakingai ir apgalvotai. Tai reiškia, kad į tokius finansinius įsipareigojimus ir savo tikrąją finansinę padėtį negalima žvelgti pro pirštus. Kai kurie vartotojai mano, kad jų finansines problemas sukelia prisiimti papildomi finansiniai įsipareigojimai, tačiau tokiais atvejais nesuprantama paties svarbiausio – pati paskola nėra skirta pabloginti bendrai finansinei padėčiai. Priešingai – ji yra skirta jai pagerinti, todėl jei paskolos gavėjas jam suteiktą paskolą paskirsto netikslingai ir neefektyviai, kartu visiškai jokio dėmesio neskirdamas savo asmeninių finansų valdymui, galiausiai susiduriama su didelėmis finansinėmis problemomis. Todėl norint, kad taip nenutiktų, kaip jau supratote, reikėtų labai atidžiai įvertinti visas svarbiausias detales, kartu suformuojant ir būsimų veiksmų planą.

Bet kuriuo atveju turėtumėte suprasti, kad didžiausią neigiamą įtaką kiekvieno iš mūsų finansinei padėčiai turi ne kas kita, o pernelyg didelės išlaidos. Tai reiškia, kad jei mes patiriame nemenkas išlaidas, jos mažina mūsų bendrą mėnesinį biudžetą. Tuo tarpu, jei mes prisiimame papildomą finansinį įsipareigojimą, kuris yra nemažas ir yra ilgalaikis, tuomet mūsų mėnesinės grynosios pajamos tampa dar mažesnės. Dėl šios priežasties reikėtų peržiūrėti savo finansinę padėtį, pasistengiant sumažinti patiriamas išlaidas. Be abejo, pastebima, kad kol nepradedamos fiksuoti visos patiriamos išlaidos, daugeliui atrodo, kad jie nėra išlaidūs ir negalėtų atsisakyti jokių išlaidų, kadangi jų nuomone visos jos yra būtinos ir neišvengiamos. Tačiau tikroji situacija dažniausiai paaiškėja esanti visiškai priešinga. Todėl jūs taip pat turėtumėte skirti šiek tiek daugiau laiko ir pastangų, kad galiausiai galėtumėte suprasti, kokias išlaidas patiriate ir kurių galima atsisakyti. Jei tai padarysite, savo asmeniniame biudžete lengvai atrasite papildomų lėšų, kurias galėsite skirti kreditorių jums suteiktos vartojimo paskolos mėnesinėms padengimo įmokoms.

Be to, jūs turėtumėte labai gerai išsiaiškinti visas jums suteikiamos vartojimo paskolos sąlygas ir bendrą tvarką. Tai yra labai svarbu, jei norite grąžinant paskolą nesusidurti su jokiais papildomais nepatogumais. Kaip bebūtų, jei elgsitės atsakingai ir apgalvosite visus savo būsimus žingsnius, norimą rezultatą pasieksite kur kas lengviau ir sėkmingiau.

Galiausiai atminkite, kad jums suteikta vartojimo paskola su turto įkeitimu turėtų būti panaudota tikslingai ir kryptingai. Tai reiškia, kad turėtumėte turėti veiksmų planą, kurį sistemingai įgyvendintumėte. Be to, jei jums kyla papildomų klausimų ir jūs nesate tikri ar jūsų sprendimas bus tinkamas, būtinai pasitarkite su pasirinktais kreditoriais ar asmeninių finansų konsultantais. Jei išsiaiškinsite tai, kas jus neramina, galite būti tikri, kad jausitės labiau užtikrinti ir nesibaiminsite priimti tokį atsakingą sprendimą. Taigi, pritaikykite šiuos naudingus patarimus praktikoje rinkdamiesi vartojimo paskolą, kuri jums padės įgyvendinti išsikeltus tikslus, t.y. padengti būsto remonto išlaidas, įsigyti buitinę techniką, baldus ar kitas prekes, palengvinti verslo plėtrą ar įsigyti papildomos verslo vystymui reikalingos įrangos.