Ką jums žvaigždės žada 2015 metais?

horoskopasArtėjantys 2015 metai vertinami kaip teigiamų pasikeitimų metai, tad žmonės turės galimybę pasiekti daug ir daugiau šypsotis, nei verkti. Taigi, sužinok ką horoskopas pranašauja ne tik šiandien, bet ir kokių naujovių laukti naujais metais?

Metų horoskopas Avinui
Pastebima, kad sekančiais metais Avinui reikalai turėtų klostytis kaip per sviestą. Taip yra todėl, kad Jupiterio planeta, tiesiogiai susijusi su šiuo zodiako ženklu, 2015 metais bus pasisukusi labai palankiu laipsniu, kas ir leidžia prognozuoti, jog Avinai 2015 metais galės pasiekti savo svajones ir džiaugtis gyvenimu be itin didelių pastangų.

Metų horoskopas Jaučiui
Šio zodiako ženklo atstovai gali jaustis šiek tiek pavargę metų viduryje, todėl siūloma neskubėti – jeigu yra galimybė, būtinai pailsėkite, nesistenkite lėkti per gyvenimą visu greičiu. Iš kitos pusės, Saturno planeta sufleruoja, kad 2015 metais Jaučiams puikiai seksis planuoti, todėl jeigu norite savo gyvenime teigiamų pokyčių (galbūt planuojate įsigyti naują, gražų namą), tai bus pats palankiausias metas apmąstyti savo planus.

Metų horoskopas Dvyniams
Po naujųjų metų, Dvyniai jausis ištroškę naujo vėjo savo gyvenime – nieko keisto, jeigu jūs nuspręsite pakeliauti – nesvarbu, ar po Lietuvą, ar po visą pasaulį – jūs tikrai norėsite patirti kažką naujo. Antroji metų pusė bus visiškai kontrastiška pirmajai – Dvyniai grįš prie savo jaukios namų aplinkos, moterims tai itin geras laikas kurti šeimą ir auginti vaikus. Tokiu metu jums palankus ir meilės horoskopas.

Metų horoskopas Vėžiui
2015 metai šiam zodiako ženklui yra kontrastingas metas – tai laikas, kuomet reikės pasirinkti gyvenimo kryžkelėje. Galimas daiktas, kad jūs turėsite išspręsti visas svarbiausias šiuo metu jūsų gyvenime esančias dilemas būtent ateinančiais metais, tad jie bus arba labai sėkmingi, arba atneš keletą sunkumų.

Metų horoskopas Liūtui
Tiek suderinamumo horoskopas, tiek metų horoskopas šiemet yra labai palankus Liūtui. Jupiterio planeta, kuri yra atsakinga už laimę, suksis net aštuonis kitų metų mėnesius aplink Liūto zodiako zoną, todėl nieko keisto, kad sakoma, jog Liūtams 2015 metai turi būti tiesiog nuostabūs.

Metų horoskopas Mergelei
Šio ženklo atstovai norės daugiau ramybės ir vienatvės. Nieko keisto, kad jums atsibos nuolatinė žmonių draugija ir buvimas dėmesio centre, tačiau tai nereiškia, kad jūs būsite nejautrūs aplinkai. Net gi priešingai – 2015 metais jūs užjausite ir stengsitės padėti kitiems, o patys galite laukti pozityvių permainų.

Metų horoskopas Svarstyklėms
Svarstyklėms metai žada būti labai sėkmingi – panašiai, kaip ir Liūtams. Tačiau, nereikia pamiršti įdėti pastangų į tikslo siekimą, kad metai būtų maksimaliai prasmingi.

Metų horoskopas Skorpionams
Nors planetų išsidėstymas rodo, kad metai Skorpionams bus taip pat labai sėkmingi, tačiau taip pat atrodo, kad daugelis šio ženklo atstovų norės populiarumo ir garbės, kurios per didelis troškimas kartais gali ir pakenkti. Tačiau, jeigu žinote ko norite ir esate atsakingi – sulauksite išskirtinai sėkmingų metų.

Metų horoskopas Šauliui
2015 metai Šauliams – tai staigmenų laikas. Svarbiausios savybės, kuriomis turite vadovautis – geležinė kantrybė ir kryptingas tikslo siekimas.

Metų horoskopas Ožiaragiui
Šie metai Ožiaragio ženklo atstovams bus apmąstymų laikas, tad neskubėkite priiminėti sprendimų. Jeigu jūsų sprendimai susiję su finansiniais dalykais, tuomet jums reikia ieškoti ne standartinio, o originalaus sprendimo – taip tikrai sulauksite sėkmės.

Metų horoskopas Vandeniui
Jeigu siekiate savo gyvenime kažką pakeisti, tuomet 2015 metai bus pats geriausias tam laikas. Imkitės veiksmų drąsiai, viskas, ką darysite iš širdies turėtų puikiai pavykti.

Metų horoskopas Žuvims
Daugelis Žuvies ženklo atstovų bus susirūpinę darbo reikalais, taip pat Žuvys stengsis įgyvendinti seniai užsibrėžtas ir, galbūt, net pamirštas svajones. Jeigu turite seną svajonę, kurios niekada taip ir neišpildėte – 2015 metai yra idealus laikas jos realizacijai.